Dėmesio – policija pradėjo patruliuoti tarnybiniais motociklais

Lietuvos policija miesto gatvėmis nuo šiol patruliuos ne tik tarnybiniais automobiliais, bet ir motociklais. Daugelis vairuotojų žino, kad policijos motociklus pastebėti kur kas sunkiau, nors jie ir specialiai pažymėti.

Šį savaitgalį vairuotojai turėtų ypatingai susiimti ir susirūpinti eismo saugumu bei Kelių eismo taisyklių (KET) laikymųsi: atsižvelgiant į tai, kad keliuose padaugėjo įvykių, kuriuose dalyvauja motociklų ir mopedų vairuotojai, šį savaitgalį planuojami intensyvūs policijos reidai.

Ypatingas dėmesys bus skiriamas mopedų, keturračių ir motociklų leistino važiavimo greičio kontrolei, pavojingam ir chuliganiškam vairavimui.

Šiais metais jau žuvo 32 metų motociklo vairuotojas.

Prieš keletą dienų Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai Kaune aktyviai vykdė policinę priemonę, skirtą motociklų ir kitų motorinių transporto priemonių vairuotojų pažeidimams taip pat kitiems KET pažeidimams išaiškinti.

Priemonės metu sustabdyta apie 100 transporto priemonių vairuotojų, 16 vairuotojų tikrintas blaivumas.

Didžiausio mašinų srauto metu Kauno apskr. VPK KPV pareigūnai Kauno mieste iš viso nustatė 14 KET pažeidimų: penki vairuotojai nesegėjo saugos diržų, išaiškintas vienas neblaivus motorolerio vairuotojas, kuriam alkoholio matuokliu nustatytas lengvas girtumas – 0,93 prom.

Nustatyti trys neblaivūs dviračių vairuotojai, kurie į alkoholio matuoklį pripūtė 1,95 prom., 1,41 prom. bei 0,76 prom.

Pareigūnai taip pat nustatė du vairuotojus, kurie vairuodami transporto priemones naudojosi mobilaus ryšio telefonais rankomis. Dviems vairuotojams surašyti administracinių nusižengimų protokolai dėl įspėjamųjų posūkio signalų nerodymo.

Dar vienas vairuotojas nustatytas, kuris nesilaikė kelio ženklinimo taisyklių.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus