Didvyriškas akcijos „Švarus vairuotojas“ dalyvio poelgis – nelaimėje veikė žaibiškai

„Mums parašė vairuotojas, kuris gruodžio mėnesį dalyvavo „Švaraus vairuotojo“ akcijoje, pasižymėjo kaip pavyzdingas ir eismo saugumui neabejingas eismo dalyvis. Ketvirtadienį gavome to paties vairuotojo laišką.

Didžiuojamės, kad mūsų bendruomenės narys saugiai dalyvauja eisme, suteikė pagalbą nelaimėje, yra neabejingas ir pavyzdingas eismo dalyvis! Ačiū, „Švarus Vairuotojas“ Boria Giedrius.

Ačiū Lietuvos policija už bendruomenės suvienijimą – juk tik bendromis pastangomis galime kurti saugų eismą!

„Švarus vairuotojas“ – tai pavyzdingas vairuotojas, kuris per pastaruosius metus nepažeidė Kelių eismo taisyklių reikalavimų, savo pavyzdingu elgesiu kelyje puoselėja eismo saugumą ir skatina kitus eismo dalyvius drausmingai dalyvauti eisme.

Per keturis šių metų mėnesius trukusią Lietuvos policijos iniciatyvą „Švaraus vairuotojo“ vardą jau pelnė 500 vairuotojų“, – rašoma „facebook“ paskyroje „Švarus Vairuotojas“.

Švarus vairuotojas nuotr.

Pateikiame jautrų mūsų bendruomenės nario laišką:

„Sveiki, Lietuvos Švarus vairuotojas – aš Ispanijoje pasitarnavau ir Europos eismo saugumui. Šiandien, beveik prieš mano akis (kokios 3 sekundės iki įvykio) įvyko auto įvykis. Nemačiau esminių aplinkybių, mačiau tik daug dūmų ir priešais stabdančias transporto priemones.

Mačiau jog kelyje įvyko nelaimingas atsitikimas, buvo daug automobilio dalių kelyje. Pravažiuojant mačiau, kad vairuotojas be sąmonės. Stojau, bėgau padėt.

Švarus vairuotojas nuotr.

Žinau, kad geriau tokiu atveju vairuotojo neliesti kol neatvyks specialistai, kad jam dar labiau nepakenkt. Pulsas buvo, kvėpavimas dažnas, bet ritmingas, tačiau, atvira žaizda ir kraujavimas galvos srityje.

Teko stabdyti kraujavimą, o aplinkiniai kvietė pagalbą. Policija atvyko maždaug po 5 min, gelbėtojai po 10 min.

Visą ta laiką buvau užspaudęs žaizdą, kol neperėmė iš manęs gelbėtojai tolimiems likvidavimo darbams. Žmogus išgelbėtas. Eismo aplinkybes tiriamos.“

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus