Draugiškai perspėja vairuotojus: policija įsigijo du nežymėtus automobilius

Šiaulių policija draugiškai perspėja vairuotojus nedaryti Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimų ir būti drausmingiems, nes nuolatos yra stebimi policijos pareigūnų.

Maža to, net ir tuomet, kai atrodo, jog policijos šalia nėra – keliuose patruliuoja nežymėti tarnybiniai automobiliai.

Pranešama, kad Šiaulių pareigūnai įsigijo dar du papildomus nežymėtus policijos automobilius.

„Visą vasarą Šiaulių apskrityje patruliuoja du papildomi nežymėti policijos ekipažai, kurie fiksuoja vairuotojų daromus pažeidimus (nuo chuliganiško vairavimo iki naudojimosi mobiliuoju telefonu vairuojant ir pan.).

Vairuotojai stabdomi tik išimtinais atvejais, dažniausiai pažeidimai fiksuojami vaizdo įrašymo priemonėmis vėliau apie tai informuojant vairuotojus.

Kelyje elkitės atsakingai ir laikykitės taisyklių“, – perspėja Šiaulių policija.

Kokius naujus nežymėtus automobilius policija įsigijo – neskelbiama.

D. Radlinsko nuotr.

Padaugėjo nežymėtų policijos automobilių

Vairuotojų portalas „autobanas.lt“ jau anksčiau yra rašęs, kad vairuotojai kuris laikas socialiniuose tinkluose pastebi pokyčius dėl nežymėtų policijos automobilių.

Sulaukėme ne vieno vairuotojo pastebėjimų, ar tik policija neapsikeitė nežymėtais automobiliais, kurie dažniausiai patruliuodavo vienoje teritorijoje, o dabar atsidūrė kituose kraštuose.

Neseniai paviešinta vairuotojo nuotrauka, kurioje užfiksuotas dar vienas ir taip pat, ne daug kam žinomas, nežymėtas policijos „Audi A8“ automobilis, patruliuojantis Klaipėdoje.

Sveiki, panašu, kad keliuose sulaukėme dar vieno papildymo. Užfiksuota policija, patruliuojanti nežymėta „Audi A8“, – pranešė skaitytojas.

Teigiama, kad šis „Audi A8“ patruliuodavo Tauragėje, tačiau dabar persikėlė į Klaipėdos apskritį.

Atskleidė nežymėtą policijos automobilį – patruliuoja nematyta „Audi A8“

Nežymėtas betmenas

Prieš kurį laiką vairuotojų portalui „autobanas.lt“ parašęs skaitytojas atsiuntė mažai kam žinomo nežymėto policijos BMW automobilio nuotraukas.

Nežymėtas bemwas patruliuoja jau kuris laikas, tačiau daugelis vairuotojų net nežinojo, kad policija turi nežymėtą 5 klasės BMW.

Nelabai daug informacijos radau ir internete, o spaudoje išvis nieko. Lyg paslaptis kažkokia“, – redakcijai parašęs pasakojo vairuotojas.

Apgauna daugelį: nežymėtas policijos „betmenas“ baudžia kelių gaidelius

Jo teigimu, apie betmeną galbūt mažai žinoma ir dėl to, kad patruliuoja su juo pareigūnai mažesniuose miestuose – Klaipėdos, Telšių, Mažeikių apskrityse.

Vertėtų įsidėmėti šį automobilį ir mažiau mandravoti prieš jį, nes daugelis kaip tik provokuoja bemwus. Po to verks sėdėdami be teisių“, – šmaikštavo skaitytojas.

Norite pasidalinti savo pastebėjimais, rašykite info@autobanas.lt arba privačia „facebook“ žinute.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus