„Drifto“ meistras skundžia policiją: kaltina mieste lenktyniavusį 150 km/val. greičiu

Žinomas šonaslydžio lenktynininkas Deividas Taraskevičius savaitgalio įvykius apibūdina trumpai: „atsidūriau ne laiku ir ne vietoje“.

Incidentas įvyko naktį iš šeštadienio į sekmadienį Geležinio Vilko gatvėje prie tunelio, kur policijos pareigūnai matavo automobilių greitį.

Staiga tunelyje pasigirdo automobilių riaumojimas, o horizonte pasirodė du automobiliai: atrodė, tarsi vairuotojai lenktyniautų, praneša LNK žinios.

Pareigūnai greičio matuokliu nusitaikė į vieną iš automobilių ir užfiksavo greitį – prietaisas parodė 153 km/val., kur leidžiamas vos 60 km/val. greitis.

Pareigūnai puolė pažeidėją stabdyti, tačiau jis kiek stabtelėjęs vėliau padidino greitį ir su kitu, šalia važiavusiu automobiliu pralėkė pro pareigūnus nesustojęs.

Policininkai leidosi bėglį vytis.

Užfiksuoto greičio pažeidėjo valstybinio numerio policijos pareigūnai įsidėmėti nespėjo, nes mašina pralėkė kaip kulka.

Tiesa, teisėsaugininkų teigimu, atkreipė dėmesį į kitus, išskirtinius bėglio požymius:

  • nurūkęs automobilis – mėlynas BMW;
  • ratai sportiniai – išvirtę;
  • ant šoninių langų kažkas parašyta baltomis raidėmis;
  • nuspaudus stabdį žibintai užsidega virš priekinio stiklo.

Bėglį nusiviję pareigūnai ilgai netruko: Goštauto gatvėje prie parduotuvės pastebėtas mėlynas BMW, kuris atitinka visus išvardintus požymius.

Atsakomybės kratosi – kaltina pareigūnus

Entuziastams gerai žinomas šonaslydžio asas D. Taraskevičius kaltę kategoriškai neigia pažeidęs taisykles ir teigia, kad atsidūrė ne laiku ir ne vietoje.

Esą lėkė kiti du automobiliai, o jis važiavo tvarkingai, bet pareigūnai viską supainiojo ir per klaidą sulaikė jį.

Jaunuoliui pareigūnai surašė protokolą: už bėgimą nuo policijos gresia bauda nuo 850 iki 1200 eurų, taip pat privalomas teisės vairuoti atėmimas nuo 3 iki 5 metų ir galimas transporto priemonės konfiskavimas.

Lenktynininkas su mestais kaltinimais nesutinka.

Plačiau: LNK žinių reportaže.

Egzistuoja dar vienas toks automobilis?

Socialiniame tinkle taip pat paviešintas D. Taraskevičiaus merginos pagalbos šauksmas, kuriuo prašoma dalintis.

„Man taip skauda, aš neleisiu, kad laimėtu netiesa ir mano vyras būtų atpirkimo ožys“, – rašo mergina.

„Postas skirtas tam, kad policininkai lengva ranka numojo ir net nežiūri kiek violetinių sportinių mašinų važiavo tuo metu ir ir kas su kuo lenktyniavo [..]

Mes dar nebuvom pravažiavę tunelio kai dvi mašinos lenktyniavo ir viena iš jų minėta violetinės spalvos su išvirtusiais ratais ir degančiais stopais, bet NE MŪSŲ [..]

SU MANIM VAIKINAS NIEKADA LENKTYNIAUTU IR TUO LABIAU NEBĖGTŲ NUO POLICIJOS ANT 200km\h !!!!

Bet esmė kokia, kad važiavo ne viena violetinė mašina ir mes nedragavom su niekuo, mūsų mašina toj situacijoj buvo neįdomiausia, nes kai jie pradėjo kažką bandyt vienas kitam įrodyt mes likom dar važiuot ant 70km, o jie nudūmino link reido, juos stabdė/ nesustojo, o mes kai jau pravažiavom tunelį pamatėm, kad vienas ekipažas jau nuvažiavo ,o kiti jau sėdo į mašinas jų gaudyt mes jau pro juos važiavom ( po dešinę matėm kaip jie sėdasi ir tie kur matėm, kad sėdosi jau atsirado prie mūsų pamirksėjo pasitraukt mes pasitraukėm į dešinę ir nusukom į Goštauto gatvę, nes matyt iš kito ekipažo per raciją gavo žinia, kad jiems reikia važiuot link savanorių, nes tas ekipažas dar matė kaltininkus ir vyjosi [..]

O paskui viskas sužaidė kitom spalvom, mus tiesiog pamatė stovint goštauto g. viešoj vietoj, nesislepiant ir prasidėjo cirkai.

Tiesiog nepagavus kaltinininkus lengviau buvo parodyt mums greičio matuoklį su uždengta ranka (turbūt kur rodo numerius) ir pasakyt, kad čia mūsų greitis ir šypsojosi lyg tikiedamiesi, kad mes sutiksim [..]

Turim video kuris dabar nieko neįrodys, nes reikia laukti teismo [..]

Dar vienas netikslumas : Deividas būdamas stresinėj situacijoj gaunant protokolą pasirašė “ nesutinku” kaip ir viskas gerai, bet protokolo įšrašytas laikas yra ant 13 min ANKŠČIAU NEI MŪSŲ FILMUOTAS VIDEO“, – rašo mergina.

Pilnas įrašas socialiniame tinkle:

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus