E. Dragūnas-Selas atliko Vilniaus gatvių reidą: siaubas, man gėda

„Man yra gėda kažkam parodyti ir pasakyti, kad aš gyvenu mieste, kur yra tokio lygio gatvės – tai yra siaubas. Aš kitaip nepavadinsiu“, – žodžių nevyniojo garsus atlikėjas Egidijus Dragūnas-Selas, kai važinėjo Vilniaus miesto gatvėmis ir komentavo situaciją.

Jo teigimu, vargu, ar duobių lopymą galima vadinti sprendimu taisant gatves. Tačiau kol kas Viliuje tokia praktika tapusi įprasta.

Vaizdo įraše E. Dragūnas pripažįsta, kad automobilius myli bei saugo, tačiau miesto centrinėje dalyje asfaltas yra siaubingas, baisus ir gaila automobilio.

Vilniaus gatvės, tikrai ne pavyzdinės – su tuo sutikti galėtų daugelis vairuotojų.

Tačiau paviešintą vaizdo įrašą taip pat reikėtų vertinti mažų mažiausiai kritiškai, kai E. Dragūnas atlikti Vilniaus gatvių reidą pasikviečia Artūrą Zuoką, kuris kovo 17 dieną varžysis su dabartiniu meru Remigijumi Šimašiumi dėl Vilniaus miesto mero posto.

Įraše E. Dragūnas ne kartą prašo A. Zuoko važiuoti atsargiau ir pripažįsta, kad neleidžia savo vairuotojui taip važiuoti, tuo tarpu A. Zuokas, akivaizdu, negaili žymaus atlikėjo „Mercedes-Benz S“ automobilio.

Selas jau kuris laikas priverstas naudotis vairuotojo paslaugomis, nes neturi teisių.

Tiesa, reikia pripažinti, kad garsus atlikėjas duobes komentuoja gana santūriai, prisiminus, kokie komentarai buvo panaudoti važiuojant keliu Vilnius-Utena.

Praėjusių metų rugpjūtį savo nepasitenkinimą socialiniame tinkle išreiškė Egidijus Dragūnas-Selas.

Išplito vaizdo įrašas, kaip jis važiuoja „betonke“, o savo įspūdžius išlieja keiksmažodžių lavina bei išdėdamas politikus į šuns dienas.

N18!

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus