Egzamino metu „Regitroje“ sulaikytas sukčius nepasimetė – liepė grąžinti sumokėtus pinigus

Regitra“ pastaruoju metu patenka į kuriozines situacijas, kai gyventojai įvilioti į sukčių pinkles bando išlaikyti egzaminus.

Vien per pastarąją savaitę užfiksuoti bent keli sukčiavimo atvejai – vieną asmenį policijai teko vežti į ligoninę tikrintis ausų, o pastarasis atvejis nustebino net visko mačiusius „Regitra“ darbuotojus:

asmuo, neišlaikęs praktikos egzamino, liepė gražinti sumokėtus pinigus, nes sukčius patikino, jog bus teigiamas įvertinimas.

Toks sukčiavimo atvejis nutiko Kaune. Nustatyta, kad egzaminą laikiusiam asmeniui sukčius pažadėjo neva teigiamą egzamino įvertinimą.

Po B kategorijos praktikos egzamino pasakius, kad egzaminas „neišlaikytas“, asmuo paprašė grąžinti sumokėtus pinigus už iš anksto pažadėtą neva teigiamą įvertinimą.

Įvertinus neigiamai, asmuo prisipažino sumokėjęs sukčiui.

Nusipirktą vairuotojo pažymėjimą atėjo atsiimti į „Regitrą“

Panaši kuriozinė situacija įvyko taip pat Kaune, kai į egzaminą atvykusi moteris norėjo atsiimti neva užsakytą vairuotojo pažymėjimą, tačiau paaiškėjo, jog teisė vairuoti jai atimta.

Moteris prisipažino nepažįstamiems asmenims sumokėjusi 800 Eur tam, kad neperlaikius egzaminų jai būtų sugrąžinta teisė vairuoti.

Viešojoje erdvėje vis dar galima atrasti skelbimų, kur neva pardavinėjami vairuotojo pažymėjimai.

Su sukčiais susisiekę patiklūs gyventojai kartais išleidžia tūkstantines sumas už pažymėjimus, bet vėliau supranta, jog buvo apgauti.

Vežė plautis ausų

Dar viena istorija neseniai įvyko Šiauliuose. Rugsėjo 15-ąją Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai buvo iškviesti į VĮ „Regitra“ patalpas.

„Regitros“ darbuotojai prašė pareigūnų vieną teorinį vairavimo egzaminą laikiusį vyrą palydėti iki ligoninės plauti ausų.

Tokios keistos procedūros egzamino metu prireikė 33 metų Vilkaviškio gyventojui, kuris apsisprendė teisę vairuoti įgyti VĮ „Regitra“ Šiaulių padalinyje.

Egzaminuojamus asmenis stebėjusios darbuotojos dėmesį patraukė keistai prie kompiuterio monitoriaus palinkęs vyras. Atidžiau jį pastebėjusi, egzaminuotoja pamatė iš po džemperio su kapišonu išlendančius laidus.

Pasibaigus egzaminui, Vilkaviškio gyventojas buvo pakviestas į kitą patalpą ir jam pranešta, kad jo egzaminas neįskaitytas, nes jis naudojosi informacijos priėmimo-perdavimo įranga, ką egzamino laikymo taisyklės griežtai draudžia.

Pričiuptas vyras iš pradžių šį faktą bandė neigti, vėliau jį pripažino. Jo nusirengto džemperio vidinėje pusėje „Regitros“ darbuotojai aptiko dalį priklijuotos elektroninės įrangos – interneto modemą su SIM kortele ir mobilaus ryšio telefoną.

Kita įrangos dalis – ausinės, buvo egzaminuojamojo ausyse. Jos buvo be laidų, miniatiūrinės ir beveik nematomos, apie 1,5 milimetro dydžio ir jų vyras išsiimti nebegalėjo.

Nepadėjo nei ausų krapštymas, nei šokinėjimas ant vienos kojos. Tad pareigūnams teko vyrą lydėti į ligoninę. Medikams ausines iš ausų pavyko pašalinti, tik kelis kartus pakartojus plovimo procedūrą.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus