Eismo įvykiuose dėl neatidumo ir nesaugaus greičio sužeisti 8 žmonės

Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, pirmadienį, vasario 26 d., šalies keliuose įvyko 5 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo 8 žmonės.

Trys eismo įvykiai įvyko Kaune, vienas – Vilniuje ir vienas – Klaipėdos rajone. Eismo įvykiuose sužeisti trys pėstieji, du žmonės partrenkti pėsčiųjų perėjoje.

Per parą policija užregistravo 46 techninius eismo įvykius, 3 tokius įvykius sukėlė neblaivūs vairuotojai. Pareigūnai nustatė 15 neblaivių vairuotojų, 7 iš jų girtumas buvo didesnis, kaip 1,5 promilės.

Prieš pat vidurdienį, 11.45 val., Klaipėdos r., Vėžaičių mst., Nausodžio g., 53 m. moteris vairavo automobilį „Mercedes Benz C220“, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė vairuojamo automobilio, kuris nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į pakelės medį. Eismo įvykio metu susižalojo pati vairuotoja ir kartu važiavęs 52 m. keleivis. Vyras paguldytas į ligoninės traumatologijos skyrių, moteris dėl daugybinių sužalojimų gydoma reanimacijoje.

Vidurdienį, 12.25 val., Kaune, Chemijos pr., automobiliu „Škoda Octavia“, kurį vairavo 54 m. vyras, prieš sankryžą esančioje pėsčiųjų perėjoje buvo partrenktos į perėją įėjusios dvi pėsčiosios, 36 ir 62 m. moterys, kurios dėl sužalojimų buvo nuvežtos į Kauno klinikas.

Popietę, apie 15.32 val., Vilniuje, Žygimantų g., ties autobusų sustojimo stotele „Karaliaus Mindaugo tiltas“, maršrutinis autobusas „Neoplan“, vairuojamas 55 m. vairuotojo, išlaipinus keleivius ir išvažiuojant iš stotelės, galimai kliudė ir pervažiavo iš autobuso išlipusį 45 m. keleivį, kuris dėl patirtų sužalojimų paguldytas į ligoninės traumatologijos skyrių.

Vėlai vakare, Kaune, Šiaurės prospekte, kelio vingyje į dešinę, 21 m. mergina, vairuodama automobilį „Mitsubishi Colt“, nuokalnėje nepasirinko saugaus važiavimo greičio ir nesuvaldė automobilio, kuris šonu išslydo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su automobiliu „Audi A6“, vairuojamą 22 m. vaikino. Eismo įvykio metu nukentėjo ir į ligoninę buvo išvežta „Mitsubishi Colt“ vairuotoja ir automobilyje „Audi A6“ važiavusi 21 m. keleivė.

Statistinė informacija:

2017 metai

2018 metai

Skirtumas

Skirtumas (proc.)

Eismo įvykių

337

419

82

24,33

Žuvo žmonių

27

32

5

18,52

Sužeista žmonių

402

473

71

17,66

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus