Eismo sąlygos tampa komplikuotos: vilkikai nepajuda iš vietos

Lietuvą užklupęs snygis tampa tikru iššūkiu ne tik kelininkams, bet ir vairuotojams.

Vilniaus vairuotojai praneša, kad keliuose vis daugiau įstrigusių vilkikų, kurie dėl slidžios kelio dangos nepajuda iš vietos.

Paviešintas vaizdo įrašas iš Naujosios Vilnios kelio, kur vilkikai išsirikiavę pirmoje eismo juostoje, nes nesugeba pajudėti.

Kelininkai įspėja, kad artimiausiu metu eismo sąlygos nepagerės.

Šiaurės, rytų ir pietryčių Lietuvoje dėl snygio valstybinės reikšmės kelių dangos padengtos plonu sniego sluoksniu, provėžotos, slidžios. Keliuose dirba kelių priežiūros mechanizmai.

Vairuotojų prašome atsižvelgti į meteorologines sąlygas ir kelio dangos būklę bei rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį.

Reidas Vilniuje video

Likusioje šalies dalyje pagrindinių kelių dangos daugiausia šlapios, tačiau mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai išlieka padengti prispausto arba pažliugusio sniego sluoksniu, provėžoti bei slidūs.

Didžiojoje šalies dalyje snygis, pietvakarių ir vakarų Lietuvoje pereinantis į šlapdribą. Oro temperatūra nuo 0 iki 1 laipsnio šalčio.

Naktį eismo sąlygas sunkins plikledis ir gūsingas vėjas! Vairuokite atsargiai!

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis naktį daug kur pasnigs, pustys, vietomis kils pūga, formuosis plikledis.

Vėjas šiaurės vakarų, šiaurės, 8–13 m/s, daug kur gūsiai 15–20 m/s, pajūryje iki 23 m/s. Žemiausia oro temperatūra nuo 1 iki 6 laipsnių šalčio.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus