Esant šlapiai kelio dangai apvirto autobusas

Eismo įvykių informacinės sistemos duomenimis, birželio 17 d., pirmadienį, užregistruota 11 eismo įvykių, sužeista 17 žmonių, tarp jų – 3 nepilnamečiai (16 metų motociklo vairuotojas, 9-erių dviračio vairuotojas, 3 metų pėsčioji).

Esant šlapiai kelio dangai įvyko 4 eismo įvykiai.

Užregistruoti 5 transporto priemonių susidūrimai, 2-uose iš jų dalyvavo dviračių vairuotojai. 4 įvykiuose Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje nukentėjo 4 žmonės, Palangoje ir Vilniaus rajone įvyko po 2 eismo įvykius.

Popietę Vilniaus rajone, nuo kelio nuvažiavus ir apvirtus keleiviniam autobusui, nukentėjo ir į ligoninę nuvežti 6 keleiviai.

Pėsčiųjų perėjose (Panevėžyje ir Palangoje) į įvykius pateko dvi 70-metės moterys, mažametę pėsčiąją (Palangoje) kliudė elektriniu paspirtuku važiavęs vaikinas.

Prieš vidurdienį Panevėžyje, Marijonų gatvėje (danga šlapia), į nereguliuojamą pėsčiųjų perėją įėjusią 75 metų moterį partrenkė automobilis „Toyota Corolla Verso“, kurį vairavo 48-erių moteris. Nukentėjusiai pėsčiajai gydytojai suteikė pirmąją pagalbą.

Pavakarę (16.08 val.) Palangoje, Vytauto gatvėje, 59 metų vyro vairuojamas taksi automobilis „Dodge Grand Caravan“ pėsčiųjų perėjoje partrenkė 73 metų moterį, ji paguldyta į ligoninę. Tuo pat metu (16.13 val.) šiame mieste, taip pat Vytauto gatvėje (aikštėje), elektriniu paspirtuku važiavęs 20-metis vaikinas nepastebėjo bėgusios mažylės ir ją parbloškė. 3 metų mergaitė po įvykio paguldyta į ligoninę.

Apie trečią po pietų Vilniaus rajone, Pikeliškės kaime, Paberžės gatvėje, Vilniaus kryptimi važiavusio autobuso „SETRA S315“, esant šlapiai kelio dangai (lyjant), nesuvaldė 26 metų vyras. Autobusas tiesiame ruože nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Juo važiavo 13 keleivių. Sužeidimus patyrė ir į ligoninę nuvežti 6 asmenys (22-ejų vaikinas, 44-erių, 52-ejų, 60-ies, 61-erių ir 74-erių moterys). Pirminiais duomenimis, visiems paskirtas ambulatorinis gydymas.

Vakare (18 val.) Vilniaus rajone, Kuprioniškės kaime, Minsko plente, esant šlapiai kelio dangai, 26 metų vyras automobiliu „Audi A3“ kliudė važiuojamąja kelio dalimi transporto priemonių važiavimo kryptimi bėgusį žmogų. Po įvykio į ligoninę pristatytas 37 metų vyras, jis, pirminiais duomenimis, buvo neblaivus (2,48 promilės), vėliau iš ligoninės jis pasišalino.

Apie 18.08 val. Širvintų rajone, nuo kelio Jauniūnėliai–Musninkai nuvažiavo ir griovyje ant stogo apvirto automobilis „BMW 525D“. Šalia automobilio buvo neblaivus ir nesunkiai nukentėjęs 23 metų vaikinas. Pirminiais duomenimis, automobilį vairavo 42 metų moteris.

Prieš septintą vakaro Panevėžio rajone, Čiūrų kaime, kelyje Kėdainiai–Krekenava–Panevėžys, 45 metų vyras, vairuodamas „BMW“ markės automobilį, nesilaikė saugaus atstumo ir atsitrenkė į priekyje ta pačia kryptimi važiavusį ir į dešinę sukusį automobilį „BMW M3“, vairuojamą 31 metų vyro, kuris nuo smūgio nuvažiavo nuo kelio. Nukentėjo abu vairuotojai, jie nuvežti į ligoninę.

Vakare (prieš devintą) Šiaulių rajone, Kuršėnuose, Vilniaus gatvėje, susidūrė ta pačia kryptimi važiavę automobilis „BMW 320D“, vairuojamas 60 metų Vokietijos piliečio, ir motociklas „Yamaha“. Nukentėjo ir į ligoninę paguldytas dviratę transporto priemonę vairavęs 16 metų paauglys (teisę vairuoti atitinkamos kategorijos transporto priemonę jis turi).

Apie pusę dešimtos vakaro uostamiestyje, Liepojos gatvėje, gyvenamojoje zonoje, į 27 metų vyro vairuojamą automobilį „Škoda Octavia“ atsitrenkė dviračiu važiavęs mažametis. Nukentėjęs 9 metų berniukas paguldytas į ligoninę.

Lietuvos kelių policijos tarnyba atkreipia dėmesį ir prašo vairuotojų ypatingo dėmesio važiuojant per sankryžas, sukant į kairę, keičiant važiavimo kryptį ar kitaip manevruojant. Be to, įvertinkite važiavimo sąlygas ir važiuokite tik saugiu greičiu. Visi eismo dalyviai atidžiai stebėkime eismo aplinką. Suaugusieji, pasirūpinkime ir užtikrinkime nepilnamečių saugumą kelyje.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus