Gėdingas įvykis: Saugaus eismo dieną pareigūnas minėjo girtas už vairo

Balandžio 6-ą diena, kai visa Lietuva minėjo Saugaus eismo dieną, vienas policijos pareigūnas ją paminėjo savaip – girtas už vairo.

Policijos departamentas praneša, kad įvykis užfiksuotas praėjusią parą – balandžio 6 d. apie 14 val. 55 min. Druskininkuose, Vytauto gatvėje.

Nepaisant to, kad šalyje jau visą savaitę vyksta speciali prevencinė priemonė ir keliuose budi sustiprintos policijos pajėgos, taip pat vyksta reidai, už vairo girtas sėdo policijos pareigūnas.

Policija praneša, kad sustabdė nuosavą automobilį „Seat Alhambra“, kurį vairavo ne tarnybos metu neuniformuotas neblaivus Alytaus apskr. VPK Druskininkų PK pareigūnas (g. 1981 m.).

Vyrą patikrinus alkotesteriu nustatyta, kad jis girtas. Į alkotesterį jis įpūtė 1,61 prom. alkoholio.

Policijos vadovybė į tokius incidentus reaguoja griežtai.

Didžiausia tikimybė, kad šiam pareigūnui karjera policijoje bus baigta už pareigūno vardo pažeminimą.

Taip pat jam gresia baudžiamoji atsakomybė, kadangi nustatytas alkoholio kiekis viršija 1,5 prom.

Vairuotojų portalas „autobanas.lt“ primena, kad nuo balandžio 1 dienos, įsigaliojus Baudžiamojo kodekso ir Administracinių nusižengimų kodekso (ANK) pataisoms, panaikinta vadinamoji įstatymų spraga, sudaranti sąlygas neblaiviems vairuotojams išvengti baudžiamosios atsakomybės.

Nuo šiol  vairuotojas laikomas neblaiviu ir traukiamas baudžiamojon atsakomybėn, jeigu jis vengia pasitikrinti neblaivumą.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus