Geležinio Vilko g. kilometrinė spūstis – ką reiks daryti vakarinio piko metu?

Antradienį vairuotojus pašiurpino situacija Geležinio Vilko gatvėje, kai kilometrinė spūstis, važiuojant centro link, prasidėjo dar neprivažiavus tunelio.

„Stoviu jau kuris laikas, o galo dar nematyti. Jeigu tokie kamščiai susidarė jau dienos metu, tai ką reiks daryti vakarinio piko metu?!

Negi savivaldybė nenumačiusi kokios apylankos? Jau dabar susidariusi kilometrinė spūstis“, – skundėsi redakcijai parašiusi Justina.

Tiesa tokia, kad Geležinio Vilko gatvėje, ties Pedagoginiu žiedu, vyksta remonto darbai.

Tačiau antradienį ryte papildomai eismą apsunkino ir tai, kad tunelyje įvyko vilkiko avarija, dėl ko ir susiformavo tokios spūstys.

Taip pat savivaldybė informuoja, kad vairuotojai neturėtų pergyventi dėl vakarinio eismo spūsčių Geležinio Vilko gatvėje, nes visi remonto darbai bus baigti iki tol.

„Darbų metu bus stengiamasi sudaryti kuo mažiau nepatogumų eismo dalyviams, Geležinio Vilko gatvės atkarpoje, nuo Geležinio Vilko tilto iki Ukmergės gatvės sankryžos, remonto darbai vyks nuo 9 val. iki 15 val., taip pat naktimis ir savaitgaliais“, – pranešė savivaldybė.

Taip pat priduriama, kad remonto metu eismas ribojamas vienoje eismo juostoje pasirinkta važiavimo kryptimi, o leistinas greitis – 40 km/h.

Vairuotojus apie eismo pokyčius perspės įrengti laikini įspėjamieji ir draudžiamieji kelio ženklai, nukreipiamosios gairės, taip pat informacija bus skelbiama švieslentėse.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus