Girtas savaitgalis: policija nustatė virš šimto girtų vairuotojų

Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, per tris savaitgalio paras, kovo 23–25 dienomis, mūsų šalies keliuose įvyko 28 eismo įvykiai, kuriuose buvo sužeisti 37 žmonės. Penktadienio–sekmadienio įvykiuose nukentėjo 9 nepilnamečiai, šeši iš jų buvo transporto priemonių keleiviai.

Užregistruoti 148 techniniai eismo įvykiai, 12 eismo įvykių sukėlė neblaivūs vairuotojai. Per tris paras pareigūnai nustatė 106 neblaivius vairuotojus, 61 iš jų girtumas buvo didesnis, kaip 1,5 promilės.

Penktadienio vidurdienį Šiauliuose, Aido g., automobilis „Opel Astra“, vairuojamas 46 m. vyro, sukant į kairę pusę, nepraleido ir susidūrė su priešpriešiais važiavusiu automobiliu „Audi A6“, kurį pietų pertraukos metu vairavo neuniformuotas Šiaulių apskr. VPK pareigūnas. Per eismo įvykį sužalota automobilio „Opel Astra“ keleivė, kuri dėl krūtinės sumušimo gydoma ambulatoriškai.

Naktį iš penktadienio į šeštadienį, 1.10 val., Kaune, Romo Kalantos g., teisės vairuoti neturintis 22 m. jaunuolis, vairuodamas automobilį „Opel Astra“, nesuvaldė transporto priemonės, kuri nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į apsauginę tvorą ir troleibusų kontaktinio tinklo atramą. Eismo įvykio metu nukentėjo pats vairuotojas ir keturi kartu važiavę keleiviai, 15,16,17 ir 19 m. vaikinai ir 19-metis.

Šeštadienio ryte, 8.45 val. Mažeikiuose, Žemaitijos–Sodų–Draugystės gatvių sankryžoje, 74 m. vyras, vairuodamas automobilį „VW Golf”, įvažiavo į sankryžą degant draudžiamam, raudonam šviesoforo signalui ir susidūrė su degant žaliam, leidžiamam šviesoforo signalui tiesiai važiavusiu automobiliu „Opel Astra“. Įvykio metu buvo sužeistas garbaus amžiaus vairuotojas, vyras gydomas ambulatoriškai.

17.00 val., Kaune, Sukilėlių pr., automobilis „BMW 530“, vairuojamas 26 m. vyro, išvažiuodamas iš kiemo ir sukdamas į kairę, nepraleido ir susidūrė su 16-mečio vaikino vairuojamu mopedu. Mopedo vairuotojas buvo sužeistas ir pristatytas į ligoninę.

Kovo 24 d., 17.30 val., Kaune, Tito Masiulio g., 41 m. moteris, vairuodama automobilį „Volvo XC 60“, buvo neatidi, nepasirinko saugaus važiavimo greičio ir atsitrenkė į tris priekyje važiavusius ir sustojusius automobilius. Įvykio metu buvo sužeisti trys vairuotojai ir kartu su įvykį sukėlusia vairuotoja važiavusi 6 metų mergaitė.

Šeštadienio vakare, 19.20 val., Kauno rajone, Garliavoje, Vytauto g., 29 m. vyras, būdamas neblaivus, neturėdamas teisės vairuoti, vairavo mopedą, kurio nesuvaldė ir atsitrenkė į priekyje ta pačia kryptimi važiavusį ir prieš šviesoforu reguliuojamą sankryžą sustojusį automobilį „AUDI A4“. Įvykio metu susižeidė visiškai girtas mopedo vairuotojas, kuriam nustatytas sunkus, 2,74 prom. girtumas. Mopedo vairuotojas gydomas ambulatoriškai.

Sekmadienio ryte, 10.33 val., Vilniuje, Savanorių prospekto ir Tūkstantmečio g. žiedinėje sankryžoje, 33 m. vyras, vairuodamas automobilį „VW Passat“, persirikiuodamas kliudė gretima eismo juosta ta pačia kryptimi važiavusį automobilį „Citroen C4 Picasso“, kuris po susidūrimo atsitrenkė į gatvės apšvietimo stulpą. Eismo įvykio metu susižalojo „Citroen C4 Picasso“ vairavęs 25 m. vyras, jis gydomas ambulatoriškai.

Sekmadienio vidurdienį, taip pat Vilniuje, Olandų g., 14-metis paauglys, vairuodamas dviratį „Agressor“, važiuodamas šaligatviu, partrenkė 56 m. pėsčiąją. Įvykio metu susižeidė ir pats dviratininkas, ir pėsčioji, jie gydomi ambulatoriškai.

Prieš vidurnaktį, 23.50 val., Kaišiadorių rajone, Žiežmariuose, 33 m. vyras, būdamas neblaivus, neturėdamas teisės vairuoti, vairavo automobilį „Škoda Superb“, kurio nesuvaldė ir atsitrenkė į kelkraštyje stovėjusį automobilį „Audi Q7“. Nuo smūgio buvo apgadinti dar du kelkraštyje stovėję automobiliai. Įvykio metu susižeidė pats vairuotojas ir kartu važiavęs 28 m. keleivis. Įvykį sukėlusiam vairuotojui nustatytas sunkus, 2,51 promilės girtumas, vyras buvo sulaikytas.

Lietuvos kelių policijos tarnyba atkreipia eismo dalyvių dėmesį, kad keliuose gali pasirodyti daugiau dviračių transporto priemonių, tad prašome, būkite atidūs ir dėmesingi. Pagarba kitiems eismo dalyviams užtikrins visų mūsų saugumą keliuose.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus