Girtų vyrų pasivažinėjimas: kelionė su „Audi“ baigėsi apsivertus ant ežero

Išgertuvių metu pritrūkus veiksmo, dviem Varėnos r., Merkinės kaimo gyventojams įsimins kaip nuotykis, tačiau ne pats maloniausias.

Trečiadienį vakare, 20:19 val., policijos pareigūnai gavo informaciją apie kelyje Vilnius–Varėna–Gardinas įvykusį eismo įvykį – nesuvaldytas automobilis nuvažiavo nuo kelio, vertėsi ir, atsistojęs ant ratų, atsidūrė ant ežero ledo.

Į įvykio vietą nuvykus pareigūnams ant ežero ledo rastas sudaužytas automobilis „Audi 80“, o šalia jo – du neblaivūs piliečiai.

Nors automobilis gana smarkiai apdaužytas, tačiau abu neblaivūs eismo įvykio dalyviai susižeidė nežymiai.

„Audi“ vairuotojui nustatytas 1,17 prom. girtumas, kartu važiavusiam 28 m. keleiviui – 1,30 prom. girtumas.

Automobilis buvo be valstybinio numerio ženklų, išregistruotas, neapdraustas ir techniškai netvarkingas.

Praėjusią dieną – 9 neblaivūs vairuotojai

Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, trečiadienį, vasario 28 d., šalies keliuose įvyko 4 eismo įvykiai, kuriuose buvo sužeisti 7 žmonės.

Per parą policija užregistravo 54 techninius eismo įvykius, 3 eismo įvykius sukėlė neblaivūs vairuotojai. Taip pat pareigūnai nustatė 9 neblaivius vairuotojus, 4 iš jų girtumas buvo didesnis, kaip 1,5 promilės.

Ryte, apie 10.42 val., Vilniaus raj., Mickūnų miestelyje, , Vilniaus g., konflikto metu, 43 m. vyras, vairuodamas automobilį „Nissan Qashqai“, partrenkė kelio važiuojamojoje dalyje buvusį 45 m. pėsčiąjį. Sužeistas vyras gydomas ambulatoriškai.

Vidurdienį, apie 12.30 val., 34 m. vyras, vairuodamas automobilį „KIA“, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesilaikė saugaus atstumo, nesugebėjo automobilio sustabdyti ir atsitrenkė į priekyje važiavusį automobilį „BMW 530d“. Įvykio metu buvo sužeistas 40-metis vyras, vairavęs „BMW“ automobilį, jis gydomas ambulatoriškai.

Popietę, 15.45 val., Pasvalio r., kelio „Via Baltika“ atkarpoje Panevėžys–Pasvalys–Ryga, neblaivus 49 m. vyras vairavo automobilį „VW Golf“, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, žiedinėje sankryžoje nesuvaldė automobilio, kuris nuvažiavo nuo kelio ir užvažiavo ant žiedinės sankryžos konstrukcijos ir centrinio pylimo. Vairuotojas buvo pristatytas į gydymo įstaigą, jam nustatytas sunkus, 2,86 prom. girtumo laipsnis.

16.45 val., Šilutės r., kelyje Tauragė–Šilutė, Balčių k., automobilio „Toyota Picnic“ 51 m. vairuotojas įvažiuodamas į sankryžą šalutiniu keliu, nepraleido ir susidūrė su pagrindiniu keliu važiavusiu automobiliu „Audi 80“, vairuojamu 68 m. vyro.

Eismo įvykio metu nukentėjo trys automobilyje „Audi 80“ važiavusios keleivės: 69 metų keleivei sutrenkta galva, jos bendraamžei lūžo šonkauliai, 69 m. keleivei nustatytas kojos sumušimas ir rankos lūžis. Taip pat nukentėjo „Toyota Picnic“ pusamžis vairuotojas, kuris dėl patirtų sužalojimų paguldytas į ligoninę.

Statistinė informacija:

2017 metai 2018 metai Skirtumas Skirtumas (proc.)
Eismo įvykių 359 430 71 19,78
Žuvo žmonių 28 34 6 21,43
Sužeista žmonių 429 488 59 13,75

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus