„Gladiatorius“ prisidirbo vėl: susitikimas su policija baigėsi greitosios vizitu

Klaipėdos taksi vairuotojas, pramintas „Gladiatoriumi“, antradienį praradęs teises vėl pakliuvo į policijos akiratį.

Šįkart vyras policijos pareigūnų sulaikytas Klaipėdos rajone ir ne kur kitur, o už „Škoda Superb“ vairo, kurios bagažinės dangtis padabintas užrašu „Gladiator“.

Portalo Delfi.lt žiniomis, vyras nors ir neturi vairuotojo pažymėjo, tačiau toliau sėdo už vairo ir buvo sulaikytas policijos pareigūnų.

„Jau sekančią dieną feisbuke paplito pranešimas, kad „Gladiatorius“ vėl kelyje, tik šį kartą jis – Klaipėdos rajone.

Klaipėdos policija informavo, kad pareigūnai gavo minimą informaciją ir buvo nedelsiant apie tai pranešta apylinkėse dirbantiems pareigūnams.

Apie 16 val. DELFI sužinojo, kad taksi vairuotoją pareigūnai surado ir jis jau yra policijos žinioje“, – rašoma portale „Delfi.lt“.

Tačiau daugiau informacijos portalas nepateikia – nei už ką sulaikytas vairuotojas, nei kokia atsakomybė jam gresia.

Socialiniame tinkle internautai dalinasi sustabdyto „Gladiatoriaus“ nuotraukomis:

vienoje matosi, kaip aplink „Škoda“ vaikšto vyras, tikėtina pats „Gladiatorius“, o jau kitoje nuotraukoje prie automobilio prisistatę policijos pareigūnai.

Vieno internauto teigimu, įdomu, kaip baigėsi susitikimas su pareigūnais, nes iškart po atvažiavo greitosios medicinos automobilis.

„Nežinia, kaip čia šiandien šiam jaunuoliui baigės, po policijos sekė greitosios vizitas“, – susirūpinimą išreiškė komentatorius.

Teigiama, kad policija pilietį rado garažuose, nes prieš tai artimiesiems pareiškė, kad pasidarys sau galą. Jis vežamas į ligoninę.

Primename, kad Klaipėdos gatvėmis važinėjantis taksi „Škoda Superb“, ant bagažinės dangčio pasidabinęs užrašą „Gladiator“, puikiai žinomas ne tik vietiniams vairuotojams, bet ir policijos pareigūnams.

Vyro sąskaitoje – daugybė Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimų.

Tačiau artimiausiu metu, po paviešintos vaizdo medžiagos, vyrui teks pailsėti – jam atimta teisė vairuoti bei paskirta bauda.

Paaiškėjo, kad taksi vairuotojas nubaustas 85 eurų bauda ir 3 mėn. iš jo atimtas vairuotojo pažymėjimas.

Vos prieš kelias dienas šis taksi vairuotojas jau buvo pasižymėjęs, kai sausio 20 dieną, už kelio ženklo pažeidimą, jam skirta 60 eurų bauda.

Policijos teigimu, vyras jiems puikiai pažįstamas – jo sąskaitoje ne vienas ir ne du pažeidimai.

Nuo 2008 metų vyras iš viso administracine tvarka baustas 26 kartus.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus