Gretos mažėja: sudaužytas dar vienas policijos komisariatas ant ratų

Praėjusią parą sudaužytas dar vienas vadinamas komisariatas ant ratų. Dauguma šių automobilių policijos autoparką papildė tik šiais metais. Tai jau ne pirmas sudaužytas tarnybinis policijos „Volkswagen Kombi“ automobilis.

Spalio 13 d. apie 11 val. 30 min. Kelmėje, Raseinių g., tarnybinis automobilis „VW Kombi“, vairuojamas Telšių apskr. VPK Kelmės r. PK Reagavimo skyriaus vyriausiojo patrulio (g. 1998 m.), sukdamas į kairę, nepraleido ir susidūrė su pagrindiniu keliu važiavusiu automobiliu „Ford Ka“, kurį vairavo vairuotoja (g. 1947 m.).

Per eismo įvykį sužalota automobilio „Ford Ka“ vairuotoja, kuri dėl krūtinės sumušimo, suteikus med. pagalbą, gydoma ambulatoriškai.

Vasarą vienas policijos komisariatas ant ratų, kuomet policijos pareigūnai persekiojo įtartinus asmenis, nesuvaldžius automobilio – apsivertė.

„NEIŠĖMĖ“ POSŪKIO – PERSEKIOJANT BĖGLIUS APSIVERTĖ NAUJUOJU POLICIJOS AUTOMOBILIU

Policijos komisariato pareigūnams atvykus į Šakių r., Gudlaukio k., dėl viešosios tvarkos pažeidimo (muštynės), buvo pastebėti du įtartini automobiliai, kuriais asmenys šalinosi iš įvykio vietos.

Persekiojant minėtus automobilius, Šakių r., Varčiulių k., Marijampolės apskr. VPK priklausantis tarnybinis automobilis „VW Kombi“, vairuojamas tarnybos metu uniformuoto Marijampolės apskr.

VIENU KOMISARIATU ANT RATŲ MAŽIAU – SUDAUŽYTAS NAUJAS POLICIJOS AUTOMOBILIS

VPK Šakių r. PK Reagavimo skyriaus vyriausiojo patrulio, kelio posūkyje nesuvaldytas nuvažiavo į kelkraštį ir apsivertė.

Taip pat vienas automobilis sudaužytas Panevėžyje. Policijos pareigūnai vyko į iškvietimą su įjungtais garso ir šviesos signalais, lenkė automobilį VW GOLF, kuris pradėjo sukti į kairę ir automobiliai susidūrė.

„Eismo įvykio metu nukentėjo VW GOLF vairuotojas ir pareigūnė (nevairavo). Įvykio aplinkybės tiriamos“, – vairuotojų portalą „autobanas.lt“ informavo Panevėžio apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Kai kurie iš šių automobilių neturi kasko draudimo.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus