Grįžo vagysčių banga – kenčia BMW automobiliai

Po trumpo štiliaus vėl suaktyvėjo vagystės iš automobilių – tradiciškai ilgapirščiai nusitaikę į BMW automobilius.

Pastarąsias savaites stebima vis daugiau pranešimų apie apvogtus BMW markės automobilius – dažniausiai vagiamos apdailos detalės.

Vien praėjusią parą užfiksuotos vagystės kone visoje Lietuvoje.

Tačiau labiausiai dėl vagysčių iš BMW automobilių išsiskiria Klaipėdos miestas.

2019-05-15 apie 08:30 val. Kuosų g. , Klaipėda, esančioje požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje, pastebėta, kad iš bendrovei priklausančio automobilio „BMW X5 xDrive 35i“, išdaužus kairės pusės šoninį stiklą, buvo pavogtas:

prietaisų skydelis, vairas, taip pat pavogti priekiniai žibintai bei apgadintos kitos automobilio dalys.

Viso padaryta žala vertinama 15 000 eurų.

Asociatyvi nuotr.

Neseniai vairuotojų portalas „autobanas.lt“ rašė, kad Klaipėdoje siaučia BMW X6 vagys, kurie nurenka vertingiausias dalis.

Gegužės 7 d., apie 8 val., Klaipėdos r., Gindulių k., pastebėta, kad iš automobilio „BMW X6 xDrive30d“ (pagamintas 2016 m.) pavogtas vairas, pavarų perjungimo svirtis, multimedija ir prietaisų skydelis.

Nuostolį automobilio savininkas įvertino apie 10 000 eurų.

Kone identiška vagystė įvykdyta ir prieš dvi dienas.

Kenčia ir kituose miestuose esantys BMW

Gegužės 16 d. apie 11 val. Vilniuje, Eitminų g., pastebėta, kad iš automobilio „BMW 335i“, išdaužius durelių lango stiklą, pavogta multimedija su valdymo mygtukais, kondicionieriaus valdymo prietaisas, stiklo apdaila, bei sugadinta vidaus apdailos detalė su medžio imitacija.

Nuostolis – 1 950 eurų.

Laikotarpiu nuo gegužės 14 d. 20 val. iki gegužės 15 d. 6 val. Kauno r., Samylų sen., Laumėnų k., nuo automobilio „BMW“ nuimti ir pavogti 4 lengvojo lydinio ratlankiai su ratais. Padaryta 1210 eurų žala.

Maža to, užfiksuojami ir chuliganizmo atvejai.

Chuliganai visiškai nusiaubė BMW automobilius – su akmenimis išdaužė stiklus, apipaišė, aplamdė.

2019-05-10 7 val. Panevėžyje, Katedros aikštėje, priėjusi prie savo automobilio „BMW 320“ pastebėjo, kad išdaužti abiejų automobilio priekinių durelių stiklai, priekinis ir galinis automobilio stiklai, visas automobilis apipurkštas juodos spalvos dažais.

Nuostolį moteris įvertino 1 200 eurų.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus