Įamžino „Toyota Prius“ lenkimus per perėją – atimti teises visam gyvenimui

Toyota Prius“ vairuotojai jau kuris laikas pasižymi, kaip padidintos rizikos grupės eismo dalyviai, kurie dažnai ne tik patenka į avarijas, bet yra ir kalti dėl eismo įvykių.

Atsiųstoje vaizdo medžiagoje užfiksuotas net kelių „Toyota Prius“ pavairavimas, kai pavojingai manevruojant atliko lenkimą per pėsčiųjų perėją.

„Neįsivaizduoju, kas per „vairuotojai“ ir kas per žmonės vairuoja tuos „Prius“, aišku, kaip taisyklė, tai bus pavežėjai arba taksistai.

Jau iš pradžių matyti, kaip abu Priusų vairuotojai nerimsta ir lenda tai į kelkraštį (gal pro ten norėjo lenkti), tai prisikabinę prie kito automobilio galo nori lenkti per intensyvų eismą.

Galiausiai vienas vairuotojas priima kvailiausią sprendimą ir ima lenkti automobilių koloną artėjant pėsčiųjų perėjai!

Kadangi blogas pavyzdys užkrečiamas, tai paskui lenkimo manevrą atlieka ir kitas Priuso vairuotojas (juk negali būti prastesnis, nei draugas, net jei jis ir kvailys).

Abu automobiliai, kai visi normalūs vairuotojai stipriai pristabdo prieš pėsčiųjų perėją, tie durneliai praskrieja pėsčiųjų perėją priešinga eismo juosta.

Įsiklausykite, kad ne vienas vairuotojas jiems net pypino, bet ar jiems tai įdomu?

Sunku patikėti, kaip vairuoja ši žmonių grupė, bet kol jiems nebus atimtos teisės, tol situacija gatvėse nepasikeis. O šiems veikėjams už tokį pasivažinėjimą reiktų teises atimti visam gyvenimui“, – teigė neabejingas eismo dalyvis.

Remiantis Administracinių nusižengimų kodekso (ANK) 420-1 str.:

transporto priemonių vairavimas vienu metu ar paeiliui padarant kelis grėsmę eismo saugumui keliančius eismo taisyklių pažeidimus, lenkimas vietose, kuriose pagal KET draudžiama lenkti, įvažiavimas į priešpriešinio eismo juostą pažeidžiant KET reikalavimus,

užtraukia baudą nuo 170 iki 230 eurų bei privalomas teisės vairuoti atėmimas 3-6 mėn.

Identiška situacija: „Prius“ lenkimas baigėsi avarija

Vairuotojų portalas „autobanas.lt“ kaip tik praėjusią dieną rašė apie avariją, kurią sukėlė „Toyota Prius“ vairuotojas. Situacija kone identiška, bet baigtis – liūdna.

Pirminiais duomenimis avarija įvyko, kai nuo Druskininkų pusės važiuojantis traktorius ruošėsi sukti į kairę.

Tuo metu jį lenkė ta pačia kryptimi važiuojantis „Prius“.

Automobilis trenkėsi į traktoriaus priekabą ir galinį ratą.

Smūgis buvo toks, kad traktorius apvirto.

Policijos duomenimis, „Toyota Prius“ vairuotojas neleistinoje vietoje kirto ištisinę kelio ženklinimo liniją ir atlikinėjo lenkimo manevrą.

Traktoriaus vairuotojas po eismo įvykio buvo sužeistas ir dėl stuburo lūžių paguldytas į ligoninę.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus