Ilgojo savaitgalio įvykiai: pusšimtis sužeistųjų, žuvo du žmonės – 19-metis ir 78-metė

Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, Joninių savaitgalį, birželio 21–24 dienomis, mūsų šalies keliuose įvyko 51 eismo įvykis, sužeisti 65 žmonės, žuvo du žmonės, 19-metis automobilio vairuotojas ir 78 m. pėsčioji.

Savaitgalį kas penktas tarp eismo įvykiuose sužeistų žmonių buvo nepilnametis, nukentėjo 8 keleiviai (viename eismo įvykyje buvo sužeistos keturios nepilnametės keleivės, dvi 4-metės ir dvi 7-metės mergaitės), 3 nepilnametės pėsčiosios (paspirtuku važiavusi 7-metė, į kelią degant draudžiamam pėsčiųjų perėjos šviesoforo signalui įbėgusi neblaivi 17-metė, taip pat nenustatytoje vietoje į kelią įbėgusi 9-metė mergaitės), sužeistas paauglys, vairavęs mopedą.

Dėl neblaivių eismo dalyvių 5 įvykių metu sužeisti 6 žmonės – du neblaivūs vairuotojai nesuvaldė vairuojamų automobilių ir nuvažiavo nuo kelio, neblaivus motociklo vairuotojas atsitrenkė į aikštelėje stovėjusį automobilį, neblaivus dviratininkas kliudė policijos automobilį, neblaivi pėsčioji įbėgo į kelią degant draudžiamam šviesoforo signalui ir buvo sužeista.

Birželio 21–24 dienomis policijoje užregistruoti 205 techniniai eismo įvykiai, kuriuose žmonės sužeisti nebuvo. Dešimtadalį šių eismo įvykių (22 įvykius) sukėlė neblaivūs asmenys, 11 įvykių sukėlė teisės vairuoti neturintys asmenys, 6 iš jų buvo neblaivūs.

  • Penktadienį, birželio 21 d., policija užregistravo 11 eismo įvykių, kuriuose buvo sužeista 12 žmonių.

14.22 val., Vilniaus r., Užubalių k., Senajame Ukmergės kelyje, į kairę sukdamas automobilis „BMW 330“, vairuojamas 37 m. vyro, susidūrė su pagrindiniu keliu tiesiai važiavusiu motociklu „Kawasaki“, vairuojamu 23 m. vaikino. Sužeistas motociklininkas buvo pristatytas į ligoninę.

17.37 val., Kaune, Karaliaus Mindaugo pr., automobilį „Mercedes Benz GLE 43AMG“ vairavusi 40-metė moteris, apsisukdama, nepraleido pagrindiniu keliu tiesiai važiavusio motociklo Honda CB 600 F“, kurio 26 m. vairuotojas įvykio metu buvo sužeistas ir pristatytas į ligoninę.

Penktadienio vakare, 21.40 val., Jonavos r., ties Ručiūnų k., kelių Jonava–Kėdainiai–Šeduva ir Vilijampolė–Žeimiai–Šėta sankryžoje, susidūrė automobilis „VW Golf”, vairuojamas 25 m. vaikino, ir automobilis „VW Sharan“, kurį vairavo 65 m. vyras. Per eismo įvykį buvo sužalotas automobilio „VW Golf“ vairuotojas, sunkius sužalojimus patyrė ir ligoninės reanimacijos skyriuje gydomas kartu važiavęs 19-metis vaikinas, daugybinius sužalojimus patyrė 14-metė keleivė, taip pat sužeistas kito automobilio vairuotojas ir kartu važiavusi 53 m. keleivė.

22.00 val., Vilniuje, Verkių g., nuo policijos pareigūnų bandė pasprukti stabdomas motociklas „Aprilia“, kurio nesuvaldęs 40-metis vairuotojas nukrito ir susižalojo. Įtariamai neblaivus vyras buvo pristatytas į ligoninę.

  • Šeštadienį, birželio 22 d., įvyko 17 eismo įvykių, du žmonės žuvo, 29 žmonės buvo sužeisti.

Birželio 22 d., 2.29 val., Kaune, Šiaurės pr., nuo P. Plechavičiaus g., Ašigalio g. link važiavęs automobilis „Audi A6“, vairuojamas 19-mečio vaikino, nesuvaldytas ties žiedine sankryža su Islandijos pl., nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į troleibusų elektros linijos stulpą. Per eismo įvykį žuvo automobilio vairuotojas ir sunkiai sužaloti kartu važiavę keleiviai, 20-metė mergina ir du 19-mečiai vaikinai.

15.37 val., Kovo 11-osios g., nuo Taikos pr., Dujotiekio g. link važiavęs automobilis „Mercedes Benz C220“, kurį vairavo 80-metis senjoras, nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje partrenkė ir sužalojo 78 m. pėsčiąją, kuri kitą dieną ligoninėje mirė.

Šeštadienio pavakarę, apie 16.49 val., magistraliniame kelyje Marijampolė–Kybartai–Kaliningradas susidūrė trys automobiliai, kuomet 58 m. moteris automobiliu „Audi A6“ išvažiavo iš šalutinio kelio ir nepraleido magistraliniu keliu važiavusių automobilių, susidūrusi su pagrindiniu keliu važiavusiu automobiliu „Škoda Octavia“ ir „Opel Astra“. Įvykio metu buvo sužeisti 7 žmonės – visi 3 vairuotojai ir 4 automobilyje „Audi A6“ važiavę keleiviai, dvi dvi 4-metės ir dvi 7-metės mergaitės.

16.45 val., Vilniuje, Kalvarijų ir Apkasų g. sankryžoje, automobiliu „Volvo V70“, buvo partrenkta pėsčiųjų perėjoje degant draudžiamam šviesoforo signalui įbėgusi 17-metė mergina. Sužeistoji dėl sužalojimų paguldyta į ligoninę, jai nustatytas lengvas girtumas.

  • Sekmadienį, birželio 23 d., policija užregistravo 13 eismo įvykių, kuriuose buvo sužeista 15 žmonių.

Ryte, 9.17 val. Vilniaus r., Skirgiškių k., nuo kelio nuvažiavo 47 m. vairuotojo nesuvaldytas maršrutinis autobusas. Įvykio metu sužalojimus patyrė ir ambulatoriškai gydomi du autobuso keleiviai, 75 m. vyras ir 78 m. moteris.

21.19 val., Vilniuje, Laisvės. pr. ir Buivydiškių g. sankryžoje, posūkio į dešinę metu automobiliu „Peugeot“ buvo partrenktas per pėsčiųjų perėją važiavęs 18-metis dviratininkas. Vaikinas dėl sužalojimų buvo pristatytas į ligoninę.

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį, 00.24 val., Ignalinos r., kelyje Linkmenys-Šakarva, 29 m. vyro vairuojamas motociklas susidūrė su netikėtai į kelią įbėgusia stirna, įvykio metu sužeistas ir į ligoninę paguldytas vairuotojas, 23 m. keleivė sužalojimų išvengė.

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį, 23.31 val., Raseinių r., magistraliniame kelyje Vilnius–Kaunas–Klaipėda, 33 m. vyro vairuojamas automobilis „Opel Signum“, kuriame važiavo 4 keleiviai, susidūrė su netikėtai į kelią įbėgusia stirna. Įvykio metu buvo sužeista 32 m. keleivė, kiti važiavę žmonės, 33 m. moteris ir 2 vaikai, 10-ties ir 5 m. mergaitės, nenukentėjo.

  • Birželio 24 d., Joninių pirmadienį, policija užregistravo 10 eismo įvykių, kuriuose buvo sužeista 10 žmonių.

Anksti ryte, 5.00 val., Kaišiadorių r., krašto kelyje Antakalnis–Jieznas–Alytus–Merkinė, 21 m. vairuotoja užmigo prie vairo, o jos nesuvaldytas automobilis „Audi A3“ kelio vingyje nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į pakelės medį. Jauna vairuotoja dėl sužalojimų gydoma ambulatoriškai.

9.40 val., Klaipėdoje, I. Simonaitytės g., neblaivus (1,13 prom. alkoholio) 37 m. vyras, važiuodamas dviračiu, kliudė ir apgadino policijos tarnybinį automobilį „VW Transporter“, nuo dviračio nugriuvęs vyras gydomas ambulatoriškai.

20.20 val., Kaune, Pakarklės g., automobiliu „BMW“ buvo kliudyta į pėsčiųjų perėją paspirtuku įvažiavusi 7-erių metų mergaitė, kuri buvo nežymiai sužalota ir gydoma ambulatoriškai.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus