„Inchcape“ prašo leidimo įsigyti 100 proc. „Krasta auto“ bendrovės

Koncentracija įgyvendinama „Inchcape International Holdings Limited“ įsigyjant 100 proc. uždarosios akcinės bendrovės „KRASTA AUTO” (ir netiesiogiai 100 proc. UAB „Krasta Auto Vilnius“), uždarosios akcinės bendrovės „Krasta Auto Kaunas“ ir UAB „Krasta Auto Klaipėda“ akcijų bei įgyjant vienvaldę šių bendrovių kontrolę (tokiu būdu įgyjant „BMW“, „BMW MOTORRAD“, „MINI“ ir „Rolls Royce“ verslą).

Koncentracijos apibūdinimas

Koncentraciją įgyvendins įmonė „Inchcape International Holdings Limited“ (toliau – „Inchcape“ grupė), kuri įsigys 100 proc. keturių bendrovių – UAB „Krasta Auto Klaipėda“, uždarosios akcinės bendrovės „KRASTA AUTO“ (ir netiesiogiai – UAB „Krasta Auto Vilnius“) ir uždarosios akcinės bendrovės „Krasta Auto Kaunas“ (toliau – „Krasta Auto“ grupė) – akcijų ir vienvaldę šių bendrovių kontrolę. Todėl „Inchcape“ grupė įvykdys koncentraciją pagal Lietuvos Respublikos konkurencijos įstatymo 3 straipsnio 5 dalies 2 punktą ir Pranešimo apie koncentraciją pateikimo ir nagrinėjimo tvarkos patvirtinimo 12.1 punktą.

Šiuo planuojamu sandoriu „Inchcape“ grupė įsigys tik „BMW“ (automobilių), „BMW Motorrad“ (motociklų), „MINI“ (automobilių) ir „Rolls Royce“ (serviso) verslą, dabar vykdomą „Krasta Auto“ grupės.

„Inchcape“ grupė vykdo veiklą 32 pasaulio šalyse, įskaitant Lietuvą. „Inchcape“ grupė pagrindinę veiklą Lietuvoje vykdo per UAB „Inchcape Motors“, UAB „Autovytaras“ ir UAB “Autovista”. UAB „Inchcape Lithuania“ nevykdo jokios ekonominės veiklos.

„Inchcape“ grupė Lietuvoje verčiasi naujų ir naudotų lengvųjų automobilių ir lengvųjų krovininių automobilių „Jaguar Land Rover“, „Ford“, „Hyundai“, „Mitsubishi“ ir „Mazda“ didmeniniu ir mažmeniniu platinimu, mažmenine ir didmenine prekyba atsarginėmis dalimis ir pagalbiniais reikmenimis, teikia automobilių remonto ir techninės priežiūros paslaugas, platina transporto priemonių draudimo produktus ir tarpininkauja teikiant išperkamosios nuomos (lizingo) paslaugas.

SIA „Inchcape Motors Latvia“ yra Latvijoje veikiantis oficialus mažmeninio transporto priemonių „Jaguar Land Rover“, „Ford“, „Mazda“, „BMW“, „MINI“, „BMW Motorrad“ platinimo, paslaugų ir remonto centras, tačiau nedidelio masto mažmeninę prekybą naujais ir naudotais lengvaisiais automobiliais ši įmonė vykdo ir Lietuvoje.

Įsigyjamos bendrovės – „Krasta Auto“ grupė – verčiasi naujų ir naudotų lengvųjų automobilių „BMW“ bei „MINI“ ir motociklų „BMW Motorrad“ didmeniniu ir mažmeniniu platinimu, mažmenine ir didmenine prekyba atsarginėmis dalimis ir pagalbiniais reikmenimis, teikia „BMW“, „MINI“ ir „Rolls Royce“ automobilių remonto ir priežiūros paslaugas, platina transporto priemonių draudimo produktus ir tarpininkauja teikiant išperkamosios nuomos (lizingo) paslaugas. Grupės pagrindinė veikla yra vykdoma Lietuvoje.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus