Informacija apie rugpjūčio 22 d. eismo įvykius

Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, ketvirtadienį, rugpjūčio 22 d., policija užregistravo 75 eismo įvykius.

Žmonės nukentėjo 12 eismo įvykių metu, sužeista 13 eismo dalyvių (tarp jų – nepilnametis keleivis), žuvo du žmonės, automobilio vairuotojas ir keleivis.

Iš ligoninės gautas pranešimas, kad 13-metės pėsčiosios, rugsėjo 20 d. partrenktos Vilniuje, Konstitucijos pr., gyvybės išsaugoti nepavyko.

Apie 2.36 val. Vilniaus rajone, Naujųjų Piktakonių kaime, kelyje Rudamina – Turgeliai, susidūrė priešpriešinio eismo juostomis važiavę automobiliai „Jeep Grand Cherokee“, vairuojamas 20 metų vaikino, ir „Audi 100 Avant“.

Šis automobilis apvirto, jame buvo prispausti vairuotojas ir keleivis, juos išlaisvino ugniagesiai-gelbėtojai.

Greitosios medicinos pagalbos darbuotojai konstatavo 19-mečio vairuotojo ir 22 metų keleivio mirtį. Sužeisti pirmojo automobilio vairuotojas ir 18 metų keleivis.

Per parą pėsčiųjų perėjose buvo partrenkti 2 pėstieji, dėl saugaus važiavimo greičio nepasirinkimo įvyko 3 eismo įvykiai, 1 įvykis įvyko dėl neatsargaus manevravimo apsisukimo metu, 6 eismo įvykiai įvyko dėl važiavimo pirmenybės taisyklių nesilaikymo.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus