Intensyvus snygis nepraėjo be pasekmių – užregistruoti 66 eismo įvykiai

Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, ketvirtadienį, kovo 1 d., šalies keliuose įvyko 8 eismo įvykiai. Vieno eismo įvykio metu nuo kelio nuvažiavus autobusui buvo sužeista 16 žmonių, tarp sužeistųjų – 5 nepilnamečiai.

Kituose eismo įvykiuose sužeisti dar 8 žmonės. Per parą policija užregistravo 66 techninius eismo įvykius, 4 eismo įvykius sukėlė neblaivūs vairuotojai. Per parą pareigūnai nustatė 12 neblaivių vairuotojuų, 6 iš jų girtumas buvo didesnis, kaip 1,5 promilės.

Ryte, 8.11 val., Šiaulių r., Gruzdžių miestelyje, 33 m. automobilio „Peugeot 207“ vairuotoja, važiuodama atbuline eiga neįsitikino, kad tai saugu, nepastebėjo iš galo sustojusio automobilio „Fiat 500“, iš kurio lipęs 11-metis keleivis buvo prispaustas ir nežymiai sužeistas.

14.00 val., Trakų r., Rūdiškėse, neblaivios 36 m. moters vairuojamu automobiliu „Opel Frontera“ buvo partrenkta per gatvę ėjusi 18-metė pėsčioji. Sužeistoji dėl patirtų sužalojimų gydoma ligoninės reanimacijos skyriuje, ją partrenkusio automobilio vairuotojai nustatytas 1,04 prom. girtumas.

16.27 val., Vilniuje, Upės g., 30-metis automobilio „Toyota Land Cruiser“ vairuotojas nesaugiai paliko išregistruotą automobilį įkalnėje, įvažiavime į stovėjimo aikštelę, nepasirūpinęs, kad jis nepradėtų riedėti. Automobilius nuriedėjus nuo kalniuko, šis atsitrenkė į stovintį automobilį „Saab“, kuriame buvo 21 m. vairuotojas ir 18-metė keleivė. Šie asmenys buvo sužeisti ir gydomi ambulatoriškai.

18.00 val., Alytaus r., kelyje Alytus–Seirijai–Lazdijai, Tolkūnų k. ribose, žiedinėje sankryžoje 61 m. vairuotojas nesuvaldė vairuojamo autobuso „Scania Irizar“, kuriuo iš Lenkijos į Lietuvą buvo vežami turistai.

Autobusas nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į medį. Autobusu važiavo 48 žmonės, 16 iš jų buvo sužeisti. Tarp sužeistųjų – 5 paaugliai ir 11 suaugusiųjų, 5 sužeistieji paguldyti 5 ligoninę, kiti gydomi ambulatoriškai.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus