Išsiskyrė per visą Lietuvą – Klaipėda įrengė naują kelio ženklą

Klaipėdoje įrengti nauji informaciniai ženklai. Šiaurės prospektu važiuojantys vairuotojai įspėjami būti atidūs, nes šioje vietoje į kelią neretai išeina gulbių šeimyna.

Simbolinis naujų ženklų pavadinimas – „Atsargiai, gulbė ir gulbiukai“.

„Reikia tik pasidžiaugti, kad Klaipėdoje per gatvę gulbė kartais sugalvoja pervesti savo gulbiukus. Tai yra nuostabus įvykis. Klaipėda – unikalus miestas, nes čia miesto centre galima sutikti ir gulbes, ir lapę, ir briedį.

Minėdami Europos judumo savaitę galime sau priminti, kad gyvename ne vieni ir visi turime išsitekti šiame pasaulyje bei gerbti vieni kitus. Galų gale, tai yra gera proga nusišypsoti“, – sako Klaipėdos miesto mero pavaduotojas Artūras Šulcas.

Nauji informaciniai ženklai įrengti netoli sankryžos su Kretingos gatve. Šioje vietoje klaipėdiečiai ne kartą fiksavo judrų kelią kertančią gulbių šeimyną, kuri čia ateina iš netoliese esančio tvenkinio.

Eismą dėl kelyje pasirodžiusios gulbių šeimynos yra tekę stabdyti ir policijos pareigūnams.

Informacinius ženklus Šiaurės prospekte įrengė už Klaipėdos gatvių apšvietimo tinklų ir eismo reguliavimo priemonių eksploataciją bei priežiūrą atsakinga bendrovė „Gatvių apšvietimas“.

Anot Klaipėdos mero pavaduotojo A. Šulco, jei bus poreikis, mieste gali būti įrengta ir daugiau panašių informacinių ženklų.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus