Juokiasi, kaip Vilniuje valomos gatvės – sukuria smėlio audrą

Vilniečiai stebisi, kaip miesto gatvę po žiemos tvarko „Grinda“ darbuotojas, kuris su specialiu prietaisu sukelia tikrą smėlio audrą.

Socialiniame tinkle paviešinus vaizdo įrašą stebimasi, ar tikrai reikia tokiu būdu valyti gatves bei šaligatvius?

„Mokėti žmogui atlyginimą už tai, kad jis tiesiog gyventų ir džiaugtųsi gražia diena, yra logiška.

Tačiau yra visiška nesąmonė mokėti žmogui atlyginimą, kad jis krypuodamas su keistu aparatu keltų kietųjų dalelių oro taršą, žiemos druskų iš plytelių tarpų dulkes ir dar pats tuo kvėpuotų. Ir dar triukšmą didintų“, – nuostabos neslėpė vaizdo įrašo autorius.

Vilniečių teigimu, „Grinda“ darbuotojai gatves valo ne tik lapų pūstuvu, bet ir sniego valymui skirtomis mašinomis, kas sukelia dar didesnis smėlio audras.

Čia Povilas Poderskis neturi tokių galių, bet taip būtų gerai, kad šis žmogus gautų universalias bazines pajamas ir šiuo metu sėdėtų kur nors kavinėje. Gertų kavą arba arbatą. Arba dėliotų savo pašto ženklų kolekciją. Arba megztų kojines.Mokėti žmogui atlyginimą už tai, kad jis tiesiog gyventų ir džiaugtųsi gražia diena, yra logiška. Tačiau yra visiška nesąmonė mokėti žmogui atlyginimą, kad jis krypuodamas su keistu aparatu keltų kietųjų dalelių oro taršą, žiemos druskų iš plytelių tarpų dulkes ir dar pats tuo kvėpuotų. Ir dar triukšmą didintų.

Posted by Justas Ingelevičius on 2018 m. gegužė 2 d.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus