Karinė technika švarinama prieš Lietuvos kariuomenės šimtmečio paradą 

Likus vienai dienai iki Lietuvos kariuomenės šimtmečiui skirto parado Vilniuje, švarinama karinė technika.

Visuomenei šeštadienį bus parodyta beveik 80 įvairios paskirties karinės technikos – dėl didelio kiekio, gabaritų ir veikimo specifikos jos plovimui ir valymui penktadienį „Švaros broliai“ laikinai įrengė specialią mobilią plovyklą Vilniaus Konstitucijos prospekte.

„Mums teko didžiulė garbė pasirūpinti karinės technikos švara Lietuvos kariuomenės šimtmečio paradui. Priimame tai kaip aukščiausią kompetencijos įvertinimą.

Užimame automobilių švaros rinkos lyderio poziciją – šiemet jau nuplovėme daugiau nei 1 milijoną automobilių.

Be abejonės, pasirūpinti karinės technikos švara yra išskirtinė patirtis, kuriai ruošėmės iki smulkmenų“, – sako Gabrielius Česonis, „Švaros brolių“ rinkodaros vadovas.

Visas procesas užtruks net apie dvylika valandų – beveik 20 žmonių jungtinė komanda iš specialiųjų valymo darbų ir automobilių švaros centrų darbus penktadienį pradėjo nuo 8 val. ryto, juos planuoja baigti iki 20 val. vakaro.

Per tą laiką bus rūpinamasi visos parado karinės technikos išorės ir vidaus švara:

ruošiamos kovos mašinos, savaeigės haubicos, šarvuoti visureigiai, Specialiųjų operacijų pajėgų keturračiai, motociklai ir visureigiai, įvairios paskirties logistinis transportas, oro gynybos ginkluotė, tankai, savaeigiai artilerijos pabūklai ir kita technika.

Pasak G. Česonio, suplanuota, kad per valandą vidutiniškai paradui bus paruošti apie 6–7 karinės technikos vienetai, kartu bus atsižvelgiama į konkrečios technikos specifiką, būklę, todėl laiko ir dėmesio bus skiriama tiek, kiek reikės.

„Panaudosime visas automobilių plovimo ir patalpų valymo sukauptas žinias ir patirtį. Šiandien savo darbu siekiame, kad paradą stebinti visuomenė galėtų džiaugtis estetika, ne mažiau svarbu, kad ir techniką valdantys kariai iškilmingą dieną jaustųsi pakiliai“, – sako G. Česonis.

„Panaudosime visas automobilių plovimo ir patalpų valymo sukauptas žinias ir patirtį. Šiandien savo darbu siekiame, kad paradą stebinti visuomenė galėtų džiaugtis estetika, ne mažiau svarbu, kad ir techniką valdantys kariai iškilmingą dieną jaustųsi pakiliai“, – sako G. Česonis.

Didelių gabaritų karinė technika bus plaunama po atviru dangumi laikinai įrengtoje specialioje mobilioje plovykloje Vilniaus Konstitucijos prospekte – joje pastatytas elektros generatorius, atvežtas vanduo, parūpinta plovimui, valymui ir vandens surinkimui skirta technika ir priemonės, aikštelės plotas aptvertas borteliais, smėlio maišais.

Kita mažesnių gabaritų technika bus nukreipiama į „Švaros brolių“ automobilių švaros centrus Konstitucijos pr. 26 ir PLC „Panorama“. Visos „Švaros brolių“ automobilių plovyklos penktadienį veiks kaip įprasta.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus