Kėdainių degalinėje – nelegalus alkoholis

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai bendradarbiaudami su Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento darbuotojais, tikrindami gautą informaciją dėl neteisėtai vykdomos prekybos alkoholiniais gėrimais, tikrino Kėdainių rajone veikiančias degalines.

Spalio 28 d., atlikus patikrinimus vienos bendrovės veiklos vykdymo vietose, esančiose Kėdainių rajone, nustatyta, jog ši bendrovė neturi licencijos verstis mažmenine prekyba alkoholiniais gėrimais.

Iš viso rasta ir paimta 31,5 l brendžio, 30 l degtinės, 4 l alaus ir 4,9 l spirituoto alkoholinio gėrimo, nepaženklinto nustatyta tvarka banderolėmis. Patikrinimų metu taip pat nustatyti ir kasos operacijų tvarkos pažeidimai.

Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate pradėta administracinių nusižengimų teisena, bendrovei surašyti administracinių nusižengimų protokolai pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 209 str.,162 str., dėl akcizais apmokestinamų prekių įsigijimo, laikymo, gabenimo, naudojimo ar realizavimo pažeidžiant nustatytą tvarką ir dėl kasos aparatų eksploatavimo ar kasos operacijų tvarkos pažeidimo.

Pareigūnai dėkoja pilietiškiems gyventojams už teikiamą informaciją bei primena, kad apie vietas, kur prekiaujama akcizais apmokestinamomis prekėmis, apie asmenis, užsiimančius tokia neteisėta veikla, pranešti galima telefonu 112 arba anoniminiu pasitikėjimo telefonu (8 37) 303 050.

Daugiau skaitykite www.rinkosaikste.lt

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus