Keičiasi „Jeep“ importuotojas Baltijos šalyse

Tarptautinė įmonių grupė „Modus Group“, savo portfelyje turinti 18 automobilių prekių ženklų, tapo oficialia tiesiogine „Fiat Chrysler Automobiles“ (FCA) koncerno gaminamų „Jeep“ automobilių importuotoja Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

„Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, kasmet pastebimai augant visureigių kategorijai, matome šio prekės ženklo potencialą. Būdami oficialiu „Jeep“ importuotoju nuo šiol su gamintoju bendrausime tiesiogiai, tai neabejotinai turės teigiamos įtakos galutinei automobilių kainai, sklandesniam pristatymo procesui.

Tikime, kad augančios SUV rinkos poreikius puikiai patenkins patikimi, galingi, pravažūs, bet tuo pačiu ir prabangūs „Jeep“ modeliai“, – sako Laurynas Sivilevičius, „Modus Group“ automobilių verslo vadovas.

„Jeep“ yra penktas „Fiat Chrysler Automobiles“ (FCA) koncerno prekės ženklas, kurio importuotoju tampa grupės įmonė. „Modus Group“ taip pat yra oficialus „Alfa Romeo“, „Fiat“, „Fiat Professional“ bei „Maserati“ importuotojas.

Sparčiai atnaujinama patrauklių automobilių gama lemia didelę gamintojo sėkmę Europoje. Naujos kartos „Wrangler“ pristatytas šiemet kartu su kitais atnaujintais „Jeep“ modeliais – „Cherokee“ bei „Renegade“.

Visiškai naujas „Jeep Compass“ klientams buvo parodytas praėjusių metų pabaigoje.

„Jeep“ šiuo metu yra sparčiausiai senajame žemyne augantis automobilių gamintojas. Lyginant pirmąjį 2018 m. pusmetį su analogišku laikotarpiu 2017 m., „Jeep“ pardavimai 28-iose Europos Sąjungos valstybėse išaugo net 68,1 proc. – nuo 52 232 iki 87 792. Beveik du kartus išaugo ir „Jeep“ užimama rinkos dalis – nuo 0,6 iki 1 proc. Tuo pačiu laikotarpiu, pirmąjį 2018 m. pusmetį, visoje ES automobilių pardavimai didėjo 2,9 proc.

Visi „Jeep“ gali turėti keturių varančių ratų transmisiją, o būtent tokių automobilių pardavimų augimas Europoje fiksuojamas sparčiausiai. Pavyzdžiui, 2007 m. Vakarų Europoje 9,9 proc. naujų automobilių turėjo keturių varančių ratų pavarą, o 2017 m. tokių buvo jau 14,8 proc.

„Modus Group“ yra daugiausia automobilių prekės ženklų atstovaujantis importuotojas Baltijos šalyse, tarp kurių: „Bentley“, „Porsche“, „Maserati“, „Alfa Romeo“, „Jeep“, „Fiat“, BMW, „Mini“ ir kiti. Viso jų dabar yra 18.

„Modus Group“ – tarptautinė įmonių grupė, kuri veiklą plėtoja Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Ispanijoje, Lenkijoje bei Baltarusijoje. Grupė vykdo veiklą šešiose šalyse ir keturiose verslo srityse: tiekia žalią energiją („Green Genius, „Modus Energy“), teikia automobilių dalinimosi paslaugas („CityBee“) ir išmanius parkavimo sprendimus („UniPark“) bei valdo 18 automobilių ženklų atstovybių tinklą.

Kad ir kokie skirtingi ir unikalūs, visi šie verslai tiki: investicija į ateitį, išmaniais darbo metodais bei pasitikėjimu žalumu.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus