Keikia nelaimingą ženklą – pėstieji nuolat į jį atsitrenkia

„Rinkos aikštė“ prieš keletą savaičių publikavo straipsnį apie Kėdainiuose pastatytą vieną kelio ženklą, kuris miestelėnų yra pramintas nelaimingu. Į šį kelio ženklą, kone kasdien atsitrenkia praeiviai.

Nelaimingasis ženklas stovi priešais Kėdainių priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą ant takelio, kuris veda į „Maximos“ prekybos centrą.

Paaiškėjo, kad ženklo gali nelikti, jis būtų perstatytas į saugesnę vietą, jei tik neabejingi piliečiai raštu kreiptųsi į „Maximos“ vadovybę arba rajono savivaldybę.

Nuolat atsitrenkia

Į „Rinkos aikštę“ kreipęsi žmonės skundėsi, kad šis ženklas yra tikrai labai pavojingas.

Tiesa, pavojingas ne pats ženklas, o tiesiog jis pastatytas labai netinkamoje vietoje – keliuko viduryje.

„Į šį ženklą nuolat atsitrenkia žmonės. Jis stovi visai keliuko viduryje. Žmonės užsižiopso ir trenkiasi. O kiek mamų su vežimais čia atsitrenkia.

Nes prasilenkti su vežimu pro jį – neįmanoma. Galit paklausti ugniagesių, jie visko čia prisižiūri. Mes manome, kad šį ženklą reikėtų perstatyti į kitą vietą, nes jis labai pavojingas“, – aiškino žmonės.

Galima perkelti

Susidariusią situaciją įvertino ir prekybos centro „Maxima“ atstovai. Žmonių skundą komentuoja „Maximos“ komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

„Dėkojame klientams už išreikštą nuomonę. Minėtas kelio ženklas atsirado jo pastatymo schemą suderinus su Kėdainių miesto savivaldybės bei Kėdainių rajono policijos komisariato atstovais.

Pageidaujant, jog ženklo stovėjimo vieta būtų pakoreguota, reikėtų kreiptis į Kėdainių miesto savivaldybę, kuruojančią kelio ženklų pastatymo schemas.

Kilus klausimų ar susidūrus su nesklandumais, klientus maloniai kviečiame su mumis susisiekti nemokama infolinija (8–22 val.) 8 800 20 050, el. paštu klientai@maxima.lt arba kreiptis į mūsų parduotuvių darbuotojus. Atsakysime į rūpimus klausimus ir pagelbėsime“, – rašoma pateiktame atsakyme.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS | Daugiau skaitykite www.rinkosaikste.lt

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus