Kelininkus ištiko nesėkmė: tiek dirbo, kad mašina pametė ratą

Pirmadienį paryčiais Vilnių sukaustė šlapdriba, todėl nuo ankstyvo ryto į gatves išvažiavo gausios kelininkų pajėgos. Tiesa, ne visos kelininkų mašinos grįžo savo eiga – vienas automobilis buvo partemptas, nes lūžo priekinis ratas.

„Taip jau būna: technika neatlaiko, bet žmonės atlaiko“, – juokavo „Grinda“ atstovas.

Nepaisant to, kad sugedusi kelininkų mašina buvo velkama, tačiau druska vis vien, pasiaukojančiai, buvo barstoma. Tai galite pamatyti vaizdo medžiagoje.

„Lūžo automobilio MAZ šerdesas (rato tvirtinimo elementas). Gedimas įvyko Laisvės pr. ties „Litexpo“ parodų rūmais, tad nebuvo itin sudėtinga jį pargabenti į kitapus upės (Eigulių g.) esančią bendrovės „Grinda“ gamybinę bazę.

Gedimas nėra labai rimtas, bendrovės mechanikai jį nesunkiai pašalins.

Vis dėlto džiaugiamės, kad jau artimiausiu metu bendrovę pasieks net 12 naujų sunkvežimių su gatvių priežiūros žiemą įranga – 2 dideli triašiai sunkvežimiai, skirti Vilniaus aplinkkelių sistemos priežiūrai, ir 10 universalių dviašių sunkvežimių, kurie pakeis nusidėvėjusią ir pasenusią techniką“, – teigė Egidijus Steponavičius, „Grinda“ Rinkodaros ir komunikacijos skyriaus vadovas.

Šiuo metu Vilniaus miesto gatvėse dirba 48 kelių priežiūros mechanizmai – 36 pritaikyti druskų barstymui, 12 aptarnauja smėlio ir druskos mišiniu barstomus maršrutus.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus