Kelio remonto rezultatas – įveikia nebent visureigiai

Naujienų portalas Etaplius.lt sulaukė skaitytojo žinutės, kurioje jis akivaizdžiai piktinasi kelio rekonstrukcija.

Jo atsiųstoje žinutėje buvo ne tik nuotraukos, bet ir vaizdas po kelio rekonstrukcijos.

Kelias remontuotas praėjusią vasarą, tačiau kokia darbų kokybė – spręskite patys. Skaitytojas tai vadina paprastai – pinigų plovimu.

Nuotraukoje ir vaizdo įraše įamžintas kelias Molėtų rajone, Alantos seniūnijoje. Tai kelias Alanta–Janonys.

„Noriu parodyti, koks yra keliukas Janonys–Alanta. Čia visi šitą kelią gerai žino. Ir va dabar po remonto. Vasarą ir rudenį šituos tris kilometrus remontavo vos ne pusę metų: vežė žvyrą, platino.

Ir, kiek aš jau čia gyvenu, dar tokio kelio nėra buvę, kad negalėtų pravažiuoti“, – remonto rezultatus vaizdo įraše komentavo skaitytojas.

Skaitytojas keliu važiuoja visais ratais varomu automobiliu.

„Bet jeigu čia sustočiau, nežinau, kaip viskas būtų. Man įdomu, kaip žmonės gali su lengvąja mašina pravažiuoti.

Labai norėčiau, kad tie, kurie darė projektą, kelininkai, atvažiuotų čia su lengvąja mašina ir pamėgintų pravažiuoti – kaip jie čia pusę metų „gerai“ pasidarbavo“, – piktinosi skaitytojas.

Anot vaizdo įrašo autoriaus, tokio „bardako“ dar nėra buvę.

„Ir dabar vyksta čia rinkimai, viskas žadama. 20 su kapeikom metų neišmokom nei asfalto normaliai pakloti – po metų reikia viską perdaryti. Nei žvyro, skaldos atvežti.

Tai čia tiesiog buvo plaunami pinigai. Vietoje skaldos, manyčiau, kad atvežta smėlio, pripilta. Vasarą labai gerai. Milijonai „praplauti“. Visi – tylu, ramu.

Atvažiuokite dabar pasižiūrėti, kaip čia viskas vyksta“, – savo nuomonę įraše išreiškė jo autorius.

Naujienų portalas Etaplius.lt raštu kreipėsi į Lietuvos automobilių kelių direkciją prie Susisiekimo ministerijos ir paprašė pakomentuoti situaciją.

LAKD Ryšių su žiniasklaida specialisto Evaldo Tamariūno teigimu, LAKD nustatys defektų apimtis objekte ir pareikalaus iš rangovo juos ištaisyti.

etaplius.lt koliažas

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus