Kelių chuliganas: ant pėsčiųjų tilto su BMW prasukinėjo ratus

Ant aukščiausio Alytaus Baltosios rožės tilto ratus prasukti knietėjusiam vairuotojui gresia dideli nemalonumai. Chuliganiškam vairuotojui gresia ne tik teisės vairuoti atėmimas, bet ir didelė piniginė bauda, taip pat teks padengti nuostolius, kuriuos padarė ant tilto prasukinėdamas BMW ratus.

 

Įvykis ant Baltosios rožės tilto užfiksuotas praėjusią savaitę, pirmadienį, apie 13 valandą.

BMW vairuotojas neatsakingu poelgiu sumąstė pravažiuoti tiltą skirtą tik pėstiesiems ir dviratininkams. Maža to, užvažiavęs ant tilto, prasukinėjo BMW automobilio ratus.

Turbūt vairuotojas tikėjosi, jog toks poelgis bus tik nuotykis, tačiau nesitikėjo, kad visą įvykį užfiksavo vaizdo stebėjimo kameros.

„Pažeidėjai pagal saugumo kamerų įrašus nustatyti ir perduoti policijai“, – teigė Alytaus miesto savivaldybės administracija.

Administracijos teigimu, toks BMW vairuotojo poelgis nepraeis be pasekmių, nes padaryta gana didelė žala.

„Azartiškas pasivažinėjimas nepraėjo be pasekmių – sugadinta tilto danga ir net jos apatinis hidroizoliacinis sluoksnis. Tikslią žalą šiuo metu įvertinti sunku, nes apatinės dangos pažeidimas turės įtakos visam tiltui“, – pridūrė administracija.

Savivaldybė bent džiaugiasi, kad dėl neatsakingo elgesio nenukentėjo pėstieji, kurie tuo metu nepakliuvo į BMW vairuotojo akiratį. Tačiau neatsakingai pasivažinėjęs vairuotojas turės atlyginti nuostolius.

Vairuotojų portalui autobanas.lt Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vyriausioji specialistė Kristina Janulevičienė teigė, kad policija vykdo individualų tyrimą dėl BMW vairuotojo elgesio.

„Patys aiškinamės įvykio aplinkybes ir nustatinėjame vairuotoją. Vairuotojas bus nubaustas už chuliganišką vairavimą, t. y. bus atimtas vairuotojo pažymėjimas ir gresia piniginė bauda“, – teigė K. Janulevičienė.

Pagal Administracinių nusižengimo kodekso (ANK) 420 straipsnį, už pavojingą ir chuliganišką vairavimą gresia bauda nuo 450 iki 550 eurų, taip pat privaloma skirti teisės vairuoti transporto priemones atėmimą nuo 1 iki 2 metų.

Maža to, savivaldybė paskaičiuos padarytą žalą tiltui, kurią taip pat teks padengti BMW vairuotojui.

Vairuotojas – surastas!

Policijos paieškos ilgai netruko. Kaip praneša Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, BMW automobilį vairavo aštuoniolikmetis vaikinas.

Už chuliganišką vairavimą paskirta 225 eurų bauda ir vieneriems metams atimta teisė vairuoti.

POLICIJA: UŽ PASIVAŽINĖJIMĄ TILTU VAIKINUI ATIMTA TEISĖ VAIRUOTI

Naujienos iš interneto

1 Comment

Komentuoti
  1. Pfff
    21 vasario, 15:51 Pfff

    Dar naujai tilta sumastykit perstatyt iš padengtų nuostoliu :Ddd KRIMINALAS!!

    Atsakyti į šį komentarą

Komentuoti

Skaityti komentarus