Kelių policija jau tramdo triukšmingus vairuotojus – dėl kriokiančių duslintuvų atima TA

Policijos pareigūnai, reaguodami į gyventojų ir miesto svečių nusiskundimus, šią vasarą ėmėsi negailestingai tramdyti triukšmingų transporto priemonių vairuotojus – tiek automobilių, tiek motociklų.

Nors baikerių sezonas oficialiai dar neprasidėjo, bet pranešama, kad jau yra ne vienas ir ne du nubausti motociklininkai.

Ypatingas dėmesys – uostamiestyje

Informuojame, kad Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas nuolat gauna Klaipėdos miesto gyventojų skundų dėl motociklų ir kitų transporto priemonių keliamo triukšmo Klaipėdos miesto pagrindinėse gatvėse.

Ypatingai tai aktualu vakaro ir nakties metu.

Kelių policijos tarnybos pareigūnai, norėdami apsaugoti gyventojus nuo neigiamų motociklų, mopedų keliamo triukšmo padarinių, Klaipėdos mieste suaktyvina transporto priemonių techninės būklės kontrolę.

Bendradarbiaujant su techninių apžiūrų stotimis, tikrinamas tokių transporto priemonių skleidžiamas garsas.

Nustačius pažeidimus, panaikinamos privalomosios techninės apžiūros ir skiriamos administracinės nuobaudos nuo 50 iki 300 eurų.

Kelių policijos pareigūnai jau nustatė keletą tokių pažeidimų.

Policija apsiginklavo nuosavais triukšmo matuokliais

Ne ką geresnė situacija Šiaulių apskrityje, kur policijos pareigūnai turi nuosavą triukšmą matuoklį.

„Tai garso matuoklis su kuriuo pareigūnai netrukus dirbs gatvėse ir nustatys, ar transporto priemonės skleidžiamas garsas nėra per didelis.

Pernai dėl triukšmingų motociklų nakties metu labai skundėsi gyventojai, tad šį prietaisą nupirko Šiaulių miesto savivaldybė ir perdavė mums naudoti“, – neseniai gyrėsi Šiaulių policijos pareigūnai.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus