Keliuose – neturintys teisės vairuoti asmenys

Trečiadienį, balandžio 11 d., Lietuvos keliuose, pirminiais duomenimis, įvyko 10 eismo įvykių, kuriuose nukentėjo žmonės. Sužeista 12 eismo dalyvių, tarp kurių 2 nepilnamečiai (keleivis ir motociklo vairuotojas). Įvykiuose nukentėjo 6 vairuotojai (1 mopedo ir 1 motociklo), 4 keleiviai, 1 pėsčiasis (pėsčiųjų perėjoje) ir 1 dviračio vairuotojas.

Visi eismo įvykiai įvyko esant sausai kelio dangai. Užregistruoti 5 transporto priemonių susidūrimai, 3 vairuotojai nesugebėjo pasirinkti saugaus važiavimo greičio, 2 atvejai, kai neišvengta susidūrimo sukant į kairę. Neblaivus vairuotojas, pirminiais duomenimis, sukėlė 1 eismo įvykį. Vilniuje ir Kaune įvyko po 2 eismo įvykius (nukentėjo 4 žmonės), Klaipėdoje ir Šiauliuose – po 1 įvykį (sužeisti 2 žmonės).

Policijos registruojamų įvykių registre įvesta 190 asmenų pranešimų apie techninius eismo įvykius.

Per parą policijos pareigūnai užfiksavo 574 Kelių eismo taisyklių pažeidimus. Nustatytas 1 chuliganiško vairavimo atvejis, 1 neblaivus vadeliotojas, 14 neblaivių dviračių vairuotojų. Taip pat „įkliuvo“ ir 17 neblaivių vairuotojų, 8 iš kurių gresia baudžiamoji atsakomybė, 15 asmenų „pamiršo“, kad neturi teisės vairuoti, tačiau sėdo prie transporto priemonės vairo.

Trečiadienio naktį (2.15 val.) Jonavos rajone, Liepių kaime, kelyje Jonava–Liepiai–Pasraučiai, nepasirinkęs saugaus važiavimo greičio vairuojamo automobilio „Mazda 626“ nesuvaldė neblaivus, teisės vairuoti neturintis 21 metų šio rajono gyventojas. Kelio vingyje į kairę automobilis nuslydo į dešinę pusę ir vertėsi. Nukentėjo vairuotojas ir šio „ekipažo“ keleivis. 32 metų vyras dėl patirtų traumų išvežtas į Kauno klinikas. Neblaivi 18-metė (1,78 promilės girtumas) medikų pagalbos atsisakė. Vairuotojas, kuriam nustatytas vidutinis 2,24 promilės girtumas, ligoninėje atsisakė duoti kraujo, jis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Ryte (7.45 val.) Klaipėdoje, Šilutės plente, dviračiu šaligatviu važiuodama 39 metų moteris nebuvo atidi ir atsitrenkė į iš teritorijos į pagrindinį kelią įvažiuojantį automobilį „Volvo S60“, kurį vairavo 55 metų vyras. Moteris patyrė kairės kojos lūžį (paskirtas ambulatorinis gydymas).

Popietę (15.45 val.) Šiauliuose, Panevėžio ir Birutės gatvių sankryžoje, miesto 4-ojo maršruto autobuso (64 metų vairuotojas) salone apvirto vaiko vežimėlis, iš kurio iškrito 7 mėnesių kūdikis. Mažylis paguldytas į ligoninę.

Pavakarę (16.20 val.) Alytaus rajone, Makniūnų kaime, Dzūkų ir Apsingės gatvių lygiareikšmėje sankryžoje, automobilio „Fiat Ducato“ 49 metų vairuotojas nepraleido iš dešinės važiavusio motociklo „Peugeot Speedfight 100“ ir su juo susidūrė. Sužeistas dviratę transporto priemonę vairavęs 12 metų berniukas, kuris teisės vairuoti tokios motorinės transporto priemonės neturi. Nepilnametis (dešinės kojos žaizda, kūno sumušimas) paguldytas į ligoninę.

Vakare (19.10 val.) Molėtų rajone, Suginčių kaime, Liepų gatvėje, dėl nepasirinkto saugaus važiavimo greičio vairuojamo mopedo „Piaggio Skipper ST 125“ nesuvaldė neturintis teisės vairuoti 35 metų vyras. Tiesiame ruože mopedas slydo ir virto ant šono. Nukentėjęs vairuotojas paguldytas į ligoninę.

Taip pat vakare (19.40 val.) Kretingos rajone, Petrikaičių kaime, kelyje Gargždai–Kretinga, lenkimo metu 22 metų vaikino vairuojamas automobilis „BMW 728“ trenkėsi į kairėn sukusį automobilį „VW Passat“. Susidūrimo metu nukentėjo šį automobilį vairavusi 58 metų moteris ir su ja važiavusi 50 metų keleivė. Abiem nukentėjusiosioms paskirtas ambulatorinis gydymas.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus