Keturratį vairavęs nepilnametis atsitrenkė į namo sieną

Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, balandžio 11-ąją, ketvirtadienį, mūsų šalies keliuose įvyko 6 eismo įvykiai, kuriuose buvo sužeisti 6 žmonės, tarp sužeistųjų – nepilnametis keturračio vairuotojas.

Per parą policija užregistravo 50 eismo įvykių, kuriuose žmonės sužeisti nebuvo, vieną tokius įvykį sukėlė neblaivus 26 metų vairuotojas, Šilutėje nesuvaldęs automobilio ir atsitrenkęs į betoninius laiptus.

Prieš pat vidurdienį, 11.44 val., Utenos r., kelyje Utena–Pakalniai–Alanta, 54 metų vairuotojas nepasirinko saugaus važiavimo greičio ir nesuvaldė vairuojamo automobilio „Subaru Legacy Outback“, kuris nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Įvykio metu sužeistas vairuotojas gydomas ligoninėje.

Popietę, 13.40 val., Klaipėdoje, Taikos pr., 28 m. vyras, vairuodamas dviratį, važiuodamas dviračių taku, partrenkė netikėtai į taką įžengusią 53 m. pėsčiąją. Moteris dėl daugybinių sužalojimų paguldyta į ligoninės reanimaciją.

14.04 val., Marijampolėje, šviesoforu reguliuojamoje Gedimino ir Vasaros gatvių sankryžoje, susidūrė 72 metų moters vairuojamas automobilis „Mitsubishi Carisma“ ir krovininis automobilis „Renault G290“, kurį vairavo 63 m. vyras.

Įvykio metu buvo sužeista garbaus amžiaus vairuotoja, moteris pristatyta į ligoninę.

15.00 val., Vilkaviškyje, Žalumynų g., namo kieme keturratį vairavo 9-erių metų vaikas. Berniukas nesuvaldė galingos transporto priemonės ir atsitrenkė į namo sieną. Dėl patirtų sužalojimų vaikas paguldytas į ligoninę stebėjimui.

21.25 val., Kauno r., krašto kelyje Kaunas–Jurbarkas–Šilutė–Klaipėda, 27 m. moteris, vairuodama automobilį „Mercedes Benz E350“, nepasirinko saugaus važiavimo greičio ir atsitrenkė į ta pačia kryptimi važiavusį ir stabdžiusį automobilį „BMW335i“, kurį vairavo 30-metis vyras. Automobilio „Mercedes Benz E350“ vairuotoja paguldyta į ligoninę.

22.52 val., Šiauliuose, Pramonės ir Metalistų g. sankryžoje, automobilis „Opel Vectra“, iš šalutinio kelio į sankryžą įvažiavo nepraleidęs pagrindiniu keliu važiavusio automobilio „Mercedes Benz SL55 AMG“, kurį vairavo 18-metis vaikinas ir su juo susidūrė, o po susidūrimo nevaldomas atsitrenkė į tvorą.

Automobilį „Opel Vectra“ vairavęs vyras iš eismo paspruko, palikęs sužeistą neblaivų 33 m. keleivį įvykio vietoje, pastarasis dėl patirtų sužalojimų buvo paguldytas į ligoninę.

Lietuvos kelių policijos tarnyba atkreipia dėmesį, kad vaikų saugumas priklauso nuo suaugusiųjų sąmoningumo ir atsakingumo. Prašome, prieš leisdami vaikui naudotis dviračiu, paspirtuku arba kitokia judėjimo priemone, įsitikinkite, kad vaikas žino pagrindines saugaus dalyvavimo eisme taisykles, o suteikiama judėjimo priemone naudosis saugiai.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus