Ketvirtadienį daugiausia įvyko transporto priemonių susidūrimų

Gegužės 30 d., ketvirtadienį, Eismo įvykių informacinėje sistemoje užregistruota 11 eismo įvykių, kuriuose nukentėjo žmonės. Sužeista 14 eismo dalyvių, tarp jų – 4 nepilnamečiai (2 pėstieji, 1 keleivė, 1 dviračio vairuotoja).

Užfiksuoti 8 transporto priemonių susidūrimai, 2-uose iš jų dalyvavo dviračių vairuotojai.

Daugiausia įvykiuose nukentėjo keleivių ir vairuotojų. Vilniaus rajone įvyko 3 eismo įvykiai (sužeisti 3 žmonės), Klaipėdoje ir Šiauliuose – po 2 įvykius (sužeisti 7).

Per parą policijos pareigūnai išaiškino daugiau nei 620 Kelių eismo taisyklių pažeidimų, tarp kurių 16 neblaivių vairuotojų (7 nustatytas daugiau negu 1,5 promilės girtumas).

Ketvirtadienio ryte (apie 5.50 val.) Vilniaus rajone, Lytos kaime, dviračiu važiavęs ir į kairę sukęs 68 metų vyras nepraleido ta pačia kryptimi važiavusio krovininio automobilio „DAF“, vairuojamo 32 metų Baltarusijos Respublikos piliečio, ir su juo susidūrė. Dviratės transporto priemonės vairuotojas patyrė įvairius sužeidimus, jis paguldytas į ligoninės Reanimacijos skyrių.

Pavakarę Šiauliuose, Tilžės gatvėje, į eismo įvykį pateko 13 metų mergaitė, kuri dviračiu į pėsčiųjų perėją įvažiavo nuo šaligatvio. Ją kliudė 24 metų merginos vairuojamas automobilis „Ford Focus“, važiavęs degant žaliam šviesoforo signalui ir sukęs į dešinę. Nukentėjusi nepilnametė (sumušta koja) nuvežta į ligoninę.

Kitame eismo įvykyje Šiauliuose (apie 8.35 val.), Aušros alėjoje, miesto maršrutiniame autobuse „Mercedes-Benz“ jo 52 metų vairuotojui staigiai stabdant, pargriuvo ir susižeidė 3 keleivės. 16-metė paauglė ir 80 metų moteris paguldytos į ligoninę, 48-erių moteris, gydytojams suteikus pirmąją pagalbą, išleista gydytis į namus.

Prieš vienuoliktą ryto Klaipėdoje, Sulupės gatvėje, 43 metų vyro vairuojamas automobilis „Renault Mégane Scénic“, sukdamas į kairę, susidūrė su priešpriešinio eismo juosta tiesiai važiavusiu motociklu „Suzuki GSX 1300R“. Nukentėjo jį vairavęs 20 metų vaikinas.

Vakare (apie 18 val.) uostamiestyje, Kairių gatvės ir Taikos prospekto sankryžoje, į kairę sukęs automobilis „Škoda Roomster“ susidūrė su krovininiu automobiliu „Volvo FH 42T“, vairuojamu 56 metų vyro. Sužeidimus patyrę lengvojo automobilio 41-erių vairuotojas ir 42 metų keleivė paguldyti į ligoninę.

Popietę Kupiškyje, P. Matulionio gatvėje, į važiuojamąją kelio dalį įbėgęs mažametis atsitrenkė į važiavusį automobilį „Ford Galaxy“, kurį vairavo 47-erių vyras. Per eismo įvykį nukentėjęs 10 metų berniukas paguldytas į ligoninę.

Vakare (apie 19.43 val.) Vilniaus rajone, Slabados kaimo teritorijoje, kelyje Vilnius–Polockas, 68 metų Baltarusijos Respublikos piliečio vairuojamas vilkikas „Volvo FH 42T“ atsitrenkė į priverstinai važiuojamosios kelio dalies pakraštyje sustojusį automobilį „VW Multivan“ ir dar kliudė šalia buvusį šio automobilio vairuotoją (žmogus keitė ratą). Nuo smūgio „Volkswagenas“ nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Nukentėjęs 32 metų vyras paguldytas į ligoninę.

Dalyvaudami viešajame eisme, elkimės atsakingai, gerbkime save ir kitus, vykdykime Kelių eismo taisyklių reikalavimus.

Savitarpio pagarba ir atsargumas – pagrindinė visų eismo dalyvių pareiga.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus