Ketvirtadienį du įvykius sukėlė girtos vairuotojos

Gruodžio 13 d., ketvirtadienį, mūsų šalies keliuose, pirminiais duomenimis, įvyko 9 eismo įvykiai, kuriuose buvo sužeista 11 žmonių.

Tarpo sužeistųjų – 2 nepilnamečiai, nenustatytoje vietoje į kelią įbėgęs 14-metis ir 2 mėnesių kūdikis, sužeistas automobiliams susidūrus sankryžoje.

Per parą įvyko 52 eismo įvykiai, kuriuose žmonės nebuvo sužeisti, 3 tokius įvykius sukėlė neblaivūs vairuotojai.

Popietę , 13.00 val., Vilniuje, Geležinio Vilko gatvėje, ties Goštauto g., neblaivi 43 m. moteris, vairuodama, nesuvaldė automobilio „BMW X4“ ir atsitrenkė į priekyje važiavusį automobilį „Volvo XC70“. Įvykį sukėlusiai vairuotojai buvo nustatytas vidutinis, 1,54 prom. girtumas, dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

14.50 val., Vilniuje, Lvovo g., tarp pastatų atbuline eiga važiavęs automobilis „VW Transporter“ partrenkė važiuojamąja dalimi ėjusią 86 m. pėsčiąją. Senjorė dėl patirtų sužalojimų paguldyta į ligoninę.

15.54 val., Šiauliuose, Tilžės g. ir Aušros al. Sankryžoje, 43 m. moteris, vairuodama automobilį „Audi A3“, sukdama į kairę, partrenkė per sankryžoje esančią pėsčiųjų perėją ėjusią 86 m. pėsčiąją. Senjorė dėl patirtų sužalojimų paguldyta į ligoninę.

16.36 val. Panevėžyje, Tilvyčio g., 35 m. vyras, vairuodamas automobilį „Mercedes Benz E200“, partrenkė netikėtai iš kairės pusės į važiuojamąją gatvės dalį ne pėsčiųjų perėjoje įbėgusį nepilnametį. Dėl patirtų sužalojimų partrenktas 14-metis gydomas ligoninėje.

19.18 val., Klaipėdoje, Paryžiaus Komunos g., neblaivi 32 m. moteris, vairuodama automobilį „Toyota Avensis“, išvažiuodama iš teritorijos, nesuvaldė vairuojamo automobilio ir kliudė ją sustojusį praleisti automobilį „Volkswagen Arteon“, ir iš eismo įvykio vietos išvažiavo. Važiuodama ta pačia Paryžiaus Komunos g., ties Rumpiškės g. sankryža įvažiavo į priešpriešinę eismo juostą, kurioje susidūrė su priešpriešiais atvažiuojančiu automobiliu „AUDI Q7“. Atvykę pareigūnai rado moterį, sėdinčią su mažamečiu vaiku ant galinės sėdynės. Vairuotojai buvo nustatytas sunkus, 2,62 prom. girtumas. Laimei, eismo įvykio metu kartu važiavęs 7 m. berniukas sužeistas nebuvo, vaiku pasirūpino atvykusi giminaitė, o pati vairuotoja buvo sulaikyta ir uždaryta į policijos areštinę.

Vakare, 21.21 val., Panevėžyje, Parko g., automobilių stovėjimo aikštelėje, automobilis „VW Golf“, vairuojamas, nedavė kelio iš dešinės važiavusiam automobiliui „Mazda“ ir su juo susidūrė. Automobilio „Mazda“ vairuotojas neturėjo teisės vairuoti ir buvo neblaivus, jam nustatytas 0,98 prom. girtumas.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus