Ketvirtadienį eismo įvykiuose sužeista 13 žmonių

Pirminiais duomenimis, rugpjūčio 23 d. (ketvirtadienį), mūsų šalies keliuose įvyko 11 eismo įvykių, kuriuose buvo sužeista 13 žmonių. Tarp sužeistųjų eismo įvykiuose – 2 nepilnamečiai.

Ketvirtadienį du eismo įvykius sukėlė neblaivūs vairuotojai, policijoje užregistruota 50 eismo įvykių, kuriuose žmonės nenukentėjo. Pareigūnai išaiškino 20 neblaivių vairuotojų, 11 iš jų gresia baudžiamoji atsakomybė dėl nustatyto daugiau nei 1,5 promilės girtumo. Per parą nustatytas 101 pėsčiųjų ir dviračių vairuotojų pažeidimas, 34 asmenys vairavo dviračius, būdami neblaivūs.

Ryte, 7.07 val., Vilniuje, Salininkuose, automobilis „VW Passat“ pėsčiųjų perėjoje partrenkė 52 metų pėsčiąją ir iš įvykio vietos pasišalino. Moteris dėl daugybinių sužalojimų pristatyta į ligoninę ir gydoma reanimacijos skyriuje. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

7.35 val., Panevėžio r., kelyje Panevėžys–Skaistgiriai–Pušalotas, 62 metų vyras, vairuodamas automobilį „Toyota Carina“, prasilenkdamas su dešiniąja kelio puse dviračiu važiavusią 53 metų moterį, kuri, važiuodama kelio važiuojamąja dalimi, nedėvėjo ryškiaspalvės liemenės su šviesą atspindinčiais elementais. Dviratininkei staigiai pasukus į kairę, įvyko susidūrimas su automobiliu. Laimei, dviračio vairuotoją nukentėjo nestipriai, ji gydoma ambulatoriškai.

10.33 val., Radviliškio r. Kutiškių k. Liepų ir Maironio gatvių sankryžoje, automobilį „Opel Meriva“ vairavęs 40-metis vyras, išvažiuodamas iš šalutinio kelio į sankryžą nedavė kelio pagrindiniu keliu važiavusiam motociklui „Honda CBR“, kurį vairavo 57 metų vyras. Dėl daugybinių sužalojimų motociklininkas paguldytas į ligoninę.

Vidurdienį, 12.00 val., Trakų r., Markutiškių kaime, kelyje Vilnius–Prienai–Marijampolė , 51 metų vyras, vairuodamas vilkiką „MAN“su priekaba, nepasirinko saugaus važiavimo greičio ir atsitrenkė į ta pačia kryptimi važiuojantį automobilį „Ford Focus“. Įvykio metu buvo sužeistas ir dėl galvos traumos į ligoninę paguldytas 28 metų lengvojo automobilio vairuotojas, taip pat sužalojimus patyrė 64 metų keleivis.

12.03 val., Kaune, Perkūno alėjoje, į važiuojamąją kelio dalį netikėtai įbėgo 2 metų mergytė, o jai iš paskos į kelią įbėgo ir 71 metų moteris. Abi pėsčiąsias partrenkė tuo metu keliu važiavęs automobilis „Toyota Yaris“, vairuojamas 22 metų vaikino. Sužalota garbaus amžiaus moteris ir mergytė gydomos ambulatoriškai.

12.18 val., Kauno r., Noreikiškių k., S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje, kelio vingyje, įkalnėje, vietoje, kur lenkti draudžiama, automobilis „Honda Civic“, vairuojamas 44 metų vyro, lenkimo metu išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su priešpriešiais atvažiuojančiu automobiliu „Škoda Yeti“, kurį vairavo 60-metis vyras. Įvykio metu buvo sunkiai sužeisti abu vairuotojai, vyrai gydomi ligoninės reanimacijos skyriuje.

Darbo dienos pabaigoje, 17.06 val., Visagine, Energetikų ir Jaunystės gatvių sankryžoje, automobilį „VW Golf Plus“ vairavęs 57 metų vyras, partrenkė ta pačia kryptimi dviračiu važiavusią 69 metų moterį, kuri vilkėjo ryškiaspalvę liemenę su šviesą atspindinčiais elementais. Po medikų apžiūros dviratininkė išleista gydytis ambulatoriškai.

17.36 val., Kretingoje, Žemaitės al. ir Šventosios g. sankryžoje, 37 metų moters vairuojamas automobilis „VW Golf Plus“ įvažiavo į sankryžą degant draudžiamam (raudonam) šviesoforo signalui ir susidūrė su automobiliu „Audi A6“. Susidūrimo metu buvo sužeista pastarajame automobilyje važiavusi 17-metė keleivė, mergina gydoma ambulatoriškai.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus