Ketvirtadienį eismo įvykiuose sužeisti 4 žmonės

Sausio 10 d., ketvirtadienį, pirminiais Lietuvos kelių policijos tarnybos duomenimis, mūsų šalies keliuose įvyko 4 eismo įvykiai, kuriuose buvo sužeisti 4 žmonės.

Ryte, Vilniuje, Titnago gatvėje, vairuotojo nesuvaldytas automobilis kaktomuša susidūrė su kitu automobiliu, pastarojo vairuotojas buvo sužeistas. Popietę, Raseinių r., magistraliniame kelyje Ryga–Šiauliai–Tauragė–Kaliningradas, dėl vairuotojų nepasirinkti saugaus važiavimo greičio ir atstumo nuo priekyje važiuojančių automobilių, susidūrė trys vienas paskui kitą važiavę lengvieji automobiliai, sužeista viena keleivė.

Darbo dienos pabaigoje Kaune, P. Lukšio g., buvo partrenktas per kelią ne pėsčiųjų perėjoje ėjęs 84 m. senjoras, kuris dėl sužalojimų buvo pristatytas į ligoninę, o vėlai vakare, beveik toje pačioje vietoje į automobilių spūstyje sustojusį automobilį atsitrenkė iš galo atvažiavęs automobilis, įvykyje sužeista keleivė.

Per parą policijos pareigūnai užregistravo 68 techninius eismo įvykius, kuriuose žmonės sužeisti nebuvo, 5 tokius įvykius sukėlė neblaivūs vairuotojai. K

etvirtadienį įvyko 18 susidūrimų su laukiniais gyvūnais, 10 nesuvaldytų automobilių nuvažiavo nuo kelio, įvyko 6 susidūrimai kaktomuša, įvažiavus į priešpriešinio eismo juostą.

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad policijos pareigūnai šalies keliuose sausio 14–19 dienomis vykdys transporto priemonių leistino važiavimo greičio, o taip pat saugaus važiavimo, manevravimo, lenkimo, važiavimo per sankryžas, pavojingo ir chuliganiško vairavimo tikslines prevencines eismo dalyvių kontrolės priemones.

Dėkojame neabejingiems eismo dalyviams, pranešantiems policijai apie pastebėtus pavojingo ir chuliganiško vairavimo atvejus, galimai neblaivius vairuotojus, kitus šiurkščius Kelių eismo taisyklių pažeidimus. Kartu puoselėkime saugumą mūsų šalies keliuose.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus