Ketvirtadienį įvyko 15 eismo įvykių

Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, birželio 28 d. (ketvirtadienį), šalies keliuose įvyko 15 eismo įvykių, kuriuose buvo sužeista 17 žmonių. Tarp sužeistųjų – 2 nepilnamečiai.

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį, 00.06 val. Panevėžio r., Krekenavos sen., Žibartonių k., 39 m. vyras vairavo automobilį “VW Passat“, būdamas neblaivus, kai jam nustatytas 2,23 promilių girtumas, nesuvaldė automobilio ir atsitrenkė į priešpriešiais atvažiavusį automobilį „VW Golf“, pastarojo vairuotojas buvo sužeistas ir gydomas ambulatoriškai.

6.12 val., Radviliškio r., kelyje Panevėžys–Šiauliai, 56 m. vyras, vairuodamas automobilį “Fiat Ducato“, nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje kliudė 44 m. pėsčiąją, kuri dėl patirtų sužalojimų paguldyta į ligoninės reanimacijos skyrių.

7.21 val., Vilniuje, Saltoniškių g., 70-metė moteris, įvažiuodama į pastato teritoriją, bandydama išvengti susidūrimo su besileidžiančiu šlagbaumu, paspaudė akseleratoriaus paminą, norėdama spėti patekti į teritoriją, dėl to nesugebėjo suvaldyti ir laiku sustabdyti vairuojamo automobilio, dėl ko automobilis atsitrenkė į pastato sieną ir apvirto ant kairiojo šono.

Eismo įvykio metu nukentėjo vairuotoja, kuri buvo pristatyta į ligoninę.

11.00 val., Radviliškyje, S. Dariaus ir S. Girėno g., nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje buvo partrenkta 57 m. moteris, kuri dėl traumų gydoma ambulatoriškai.

13.00 val., Vilniuje, Eišiškių pl., automobilis „Toyota Avensis“, vairuojamas 65 m. vyro (nustatytas 0,17 prom. blaivumas), apsisukdamas, susidūrė su važiuojančiu tiesiai automobiliu „Renault Master“, vairuojamu 19-mečio vaikino. Eismo įvykį sukėlęs vairuotojas buvo pristatytas į ligoninę.

16.00 val., Kaune, Aukštaičių g. ir P. Višinskio g. sankryžoje automobilis “Audi A 6“ vairuojamas 34 m. vyro, kertant sankryžą nedavė kelio iš dešinės pusės atvažiuojančiam kitam automobiliui “AUDI A2”, kuris po susidūrimo tapo nevaldomas ir atsitrenkė dar į stovinčius 2 automobilius bei apsivertė.

Eismo įvykio metu nukentėjo automobilio 75 m. vairuotojas, kuris buvo pristatytas į Kauno klinikas.

16. 47 val., Vilniuje, Buivydiškių g., 33 m. moteris, išvažiuodama iš namo kiemo į Buivydiškių g., nedavė kelio šaligatviu važiuojančiam 30-mečiam dviratininkui jį partrenkė ir sužalojo, vaikinas paguldytas į ligoninės traumatologijos skyrių.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus