Ketvirtadienį keliuose sužeista 13 žmonių

Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, balandžio 26 d., ketvirtadienį, šalies keliuose įvyko 12 eismo įvykių, kuriuose buvo sužeista 13 žmonių. Per parą policija užregistravo 50 techninių eismo įvykių, kuriuose žmonės nenukentėjo, 4 tokius įvykius sukėlė neblaivūs vairuotojai.

Pareigūnai ketvirtadienį nustatė 20 neblaivių vairuotojų, 7 iš jų girtumas viršijo 1,5 promilės, taip pat išaiškino 17 asmenų, vairavusių neturint tam teisės, nustatė 165 pėsčiųjų ir dviračių vairuotojų pažeidimus, 21 neblaivų dviratininką.

11.26 val., Panevėžyje, Laisvės a. 40 m. vyras, vairuodamas automobilį „BMW“, važiuodamas atbuline eiga, kliudė per kelią ėjusią 62 m. pėsčiąją ir ją sužalojo. Dėl rankos lūžio pėsčioji gydoma ambulatoriškai.

11.40 val., Šalčininkų m., Mokyklos g., 41 m. vyras, važiuodamas atbulas iš kiemo, nepastebėjo ir kliudė per važiuojamąją kelio dalį ėjusią 84 m. pėsčiąją. Dėl rankos lūžio ir veido nubrozdinimų sužeistoji buvo pristatyta į ligoninę.

11.51val. Vilniuje, Medeinos g., 39 m. vyras, vairuodamas automobilį „Volvo“, sukdamas į kairę, į kiemo teritoriją, nepraleido per kelią ėjusios 38 m. pėsčiosios ir pervažiavo jai dešinę koją. Nukentėjusi pėsčioji buvo pristatyta ligoninę ir dėl kaulų lūžių gydoma ambulatoriškai.

12.07 val. Vilniuje, Lvovo g., 54 m. vyras, vairuodamas automobilį „Audi A6“, išvažiuodamas iš kiemo ir sukdamas į dešinę, nepraleido per kelią ėjusio 34 m. pėsčiojo ir pervažiavo jam abi kojas . Dėl pėdų sužalojimų vyras gydomas ambulatoriškai.

Vidurdienį, 12.41 val., pareigūnai gavo pranešimą apie Jonavos r., Bukonių sen., laukuose dirbantį neblaivų traktoriaus vairuotoją. Pareigūnai sustabdė traktorių Narauninkiškių kaime ir nustatė, kad traktoriaus vairuotojas buvo neblaivus. Jam nustatytas vidutinis, 1,87 prom. girtumas.

18.46 val. Prienų r., Šilavoto sen., Žarstos k. ribose, kelyje Išlaužas–Igliauka į griovį įvažiavo teisės vairuoti neturinčio, neblaivaus 44 m. vyro nesuvaldytas automobilis „Audi 100“. Automobilio vairuotojai buvo nustatytas sunkus, 2,98 prom. girtumas. Vyras buvo sulaikytas ir uždarytas į policijos areštinę.

12.55 val. Vilniuje, Kairėnų g., 21 m. vaikinas, vairuodamas automobilį „Opel Astra“, buvo neatidus, nepastebėjo ta pačia kryptimi važiavusio ir prieš posūkį į kairę sustojusio automobilio „Mitsubichi Outlander“ ir atsitrenkė į šio automobilio galinę dalį. Eismo įvykio metu nukentėjo automobilio „Mitsubichi Outlander“ vairuotojas, kuris dėl sumušimų gydomas ambulatoriškai.

14.08 val. Vilniuje, Paribio g., 81 m. vairuotojas automobiliu „Audi 100“, kiemo teritorijoje važiuodamas atbulas, siekdamas prisikabinti priekabą, užvažiavo ant 76 m. žmonos, kuri stovėjo tarp automobilio galinės dalies ir priekabos, ir ją prispaudė prie priekabos. Nukentėjusioji buvo pristatyta į ligoninę ir nustačius kojų sumušimus ir nubrozdinimus gydoma ambulatoriškai.

Vakare, 21.12 val. pareigūnai gavo pranešimą apie Kauno r., Domeikavos sen., Radikių k., automobilių aikštelėje pavojingai ir chuliganiškai važinėjantį automobilį „Mitsubishi Shogun“. Atvykus pareigūnams, 48 m. vairuotojas vietoje atsisakė pasitikrinti blaivumą ir buvo pristatytas į policijos komisariatą, kur jam buvo nustatytas 2,13 promilės girtumas. Vairuotojui, įtariamam nusikalstamos veikos padarymu, gresia baudžiamoji atsakomybė.

Gavus pilietiškų asmenų pranešimą, naktį, 3.35 val., Akmenės r. Kinkių k. policijos pareigūnai sustabdė automobilį „Opel Vectra“, kurį vairavo teisės vairuoti neturintis, neblaivus 37 m. vyras. Vairuotojui buvo nustatytas sunkus, 2,88 prom., girtumas. Vyras buvo sulaikytas ir uždarytas į policijos areštinę.

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad savaitgalį šalie keliuose bus vykdoma sustiprinta vairuotojų blaivumo ir apsvaigimo kontrolė. Dėkojame visiems saugiam eismui neabejingiems eismo dalyviams, pranešantiems policijai apie galimai neblaivius, šiurkščius Kelių eismo taisyklių pažeidimus darančius vairuotojus. Kartu galime išvengti skaudžių nelaimių keliuose.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus