Ketvirtadienį keliuose sužeisti 5 nepilnamečiai

Pirminiais duomenimis, ketvirtadienį, rugsėjo 27 d., mūsų šalies keliuose įvyko 15 eismo įvykių, kuriuose buvo sužeista 16 žmonių, tarp sužeistųjų – 5 nepilnamečiai, 3 metų automobilio keleivė, 14-metė autobuso keleivė, 9 metų pėsčioji ir du 17-mečiai motociklų vairuotojai.

Per parą policijoje buvo užregistruoti 48 techniniai eismo įvykiai, kuriuose žmonės nebuvo sužeisti, 2 įvykius sukėlė neblaivūs vairuotojai.

Naktį į ketvirtadienį, 5 min. po vidurnakčio, Molėtų m. Sporto gatvėje, 20-metis vaikinas, vairuodamas automobilį „Audi A4“, vingiuotoje įkalnėje neatsižvelgė į meteorologines ir važiavimo sąlygas, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, pastebėjęs ant kelio vėtros nuverstą medį, nesugebėjo automobilio sustabdyti ir atsitrenkė į medį. Eismo įvykio metu buvo sužeistas 19-metis keleivis, kuris įvykio metu važiavo neužsisegęs saugos diržo, vaikinas paguldytas į ligoninę.

12.30 Vilniaus r., Avižienių sen. Užubalių k., 43 m. vyras, vairuodamas automobilį „Fiat Doblo“, išvažiuodamas iš šalutinio kelio, nepraleido pagrindiniu keliu važiuojančio mopedo „Piaggio“, vairuojamo 59 m. vyro, ir su juo susidūrė. Eismo įvykio metu traumas patyręs mopedo vairuotojas kreipėsi į ligoninę.

15.25 val. Kauno r., Raudondvario sen., kelyje Kaunas–Jurbarkas–Šilutė–Klaipėda, 26 m. moteris nesilaikė saugaus važiavimo greičio ir kelio vingyje nesuvaldė vairuojamo automobilio „Seat Ibiza“, kuris nuvažiavo nuo kelio, apvirto ir atsitrenkė į medį. Eismo įvykio metu susižeidė vairuotoja ir kartu važiavusi 3 metų keleivė. Dėl daugybinių sužalojimų mergytė paguldyta į ligoninės intensyviosios terapijos skyrių, vairuotoja išleista gydytis namuose.

15.46 val., Vilniuje, Kremplių g., 28 m. vyras, būdamas neblaivus, nesuvaldė automobilio „Renault Laguna“, kuris nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į medį. Įvykio metu vairuotojas ir kartu važiavę du keleiviai nenukentėjo. Įtariamas nusikalstamos veikos padarymu, 28 m. vyras buvo pristatytas į policiją, jam nustatytas vidutinis, 1,86 prom. girtumas.

18.35 val. Vilniuje, Grigiškėse, Kauno Vokės gatvės ir Vilniaus gatvės sankryžoje, 53 m. vyras, vairuodamas automobilį „Nissan Qashqai“, išvažiuodamas iš šalutinio kelio, nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio dviračio, kurį vairavo 78 m. moteris, ir su juo susidūrė. Įvykio metu dviračiu važiavusi senjorė buvo sužeista ir dėl kaulų lūžimo pristatyta į ligoninę.

20.50 val. Kaune, A. Juozapavičiaus ir Skuodo gatvių sankryžoje automobilis „Peugeot 206“ , vairuojamas 20-mečio vaikino, šviesoforu reguliuojamoje sankryžoje sukdamas į kairę nepraleido tiesiai važiavusio motociklo „Yamaha“, kurį vairavo 17-metis vaikinas, ir su juo susidūrė. Įvykio metu nukentėjo motociklo vairuotojas, kuris dėl patirtų sužalojimų paguldytas į ligoninę.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus