Ketvirtadienį penkių pradedančiųjų vairuotojų sukeltuose įvykiuose sužeisti 8 žmonės

Lapkričio 29 d., ketvirtadienį, pirminiais duomenimis, keliuose įvyko 14 eismo įvykių, kuriuose buvo sužeista 17 žmonių. Viename eismo įvykyje buvo sužeista nepilnametė, 10 m. keleivė. Partrenkti 5 pėstieji, 3 iš jų ėjo per kelią nenustatytose vietose. Ketvirtadienį penkių pradedančiųjų vairuotojų sukeltuose įvykiuose sužeisti 8 žmonės, per parą policijoje užregistruoti 57 eismo įvykiai, kuriuose žmonės nenukentėjo, 5 eismo įvykius sukėlė neblaivūs vairuotojai.

Ryte, 7.16 val., Vilniuje, Mokslininkų g. ties sankryža su M. Marcinkevičiaus g., 47 m. vyras, vairuodamas automobilį „Alfa Romeo“, atsitrenkė į spūstyje sustojusį automobilį „Mitsubishi Carisma“, kuris nuo smūgio atsitrenkė į priekyje stovintį automobilį „VW Golf“, o šis atsitrenkė į priekyje stovintį automobilį „Honda Civic“. Eismo įvykio metu nukentėjo automobilyje „Mitsubishi Carisma“ važiavusi 25 m. keleivė ir automobilyje „VW Golf“ važiavusi 71 m. keleivė. Po suteiktos medikų pagalbos sužeistosios gydomos ambulatoriškai.

Beveik tuo pačiu metu, 7.25 val., Vilniaus r., Šatrininkų sen., Grigaičių k., Pergalės g., 26 m. vyras, vairuodamas automobilį „Audi80“, sutemose partrenkė nenustatytoje vietoje per kelią ėjusį 49 m. pėsčiąjį, kuris dėl patirtų sužalojimų paguldytas į ligoninės reanimacijos skyrių.

7.55 val., Vilniuje, Žirnių g., 59 m. moteris, vairuodama automobilį „Toyota Corolla Verso“, apsisukdama judrioje Žinių gatvėje, nedavė kelio priešinga kryptimi tiesiai važiavusiam automobiliui „Mitsubishi Lancer Evolution“, kurį vairavo 36 m. vyras. Susidūrimo metu buvo sužeista automobilyje „Mitsubishi“ važiavusi keleivė, 10 m. mergaitė, kuri, suteikus medikų pagalbą, gydoma ambulatoriškai.

10.50 val., Šiauliuose, Vairo g., pradedančioji 27 m. vairuotoja užvažiavo ant kelio važiuojamosios dalies pakraščiu ėjusios 48 m. pėsčiosios,. Sužeistoji gydoma ambulatoriškai.

Popietę, 13.20 val., Kaune, Neries krantinės g. ir Demokratų g. sankryžoje, neblaivus 55 m. vyras, vairuodamas automobilį „Renault Espace“, atsitrenkė į priekyje važiavusį ir stabdžiusį automobilį „VW Tiguan“. Įvykį sukėlusiam vairuotojui nustatytas vidutinis, 1,87 prom. girtumas, o automobilį „VW Tiguan“ vairavusi 33 m. moteris dėl galimų sužalojimų kreipėsi į medikus.

15.05 val., Vilniuje, Antakalnio ir Klinikų gatvių sankryžoje, pradedantys vairuotojas, 19-metis vaikinas, vairuodamas automobilį „Volvo S80“, buvo neatidus, ir persirikiuodamas iš antros eismo juostos į pirmąją, susidūrė su tiesiai važiavusiu miesto autobusu „Scania“. Autobusui staigiai stabdant griuvo ir susižalojo dvi jame važiavusios keleivės, 75 ir 69 m. moterys, kurios dėl patirtų sužalojimų, suteikus medikų pagalbą, gydomos namuose.

Darbo dienos pabaigoje, 17.05 val., Ukmergės r., rajoniniame kelyje Ukmergė–Petronys–Tulpiakiemis–Pagiriai, automobilį „BMW525“ vairavusi, patirties neturinti 19-metė mergina, tamsiame kelio ruože, kuriame leidžiamas 90 km/val. važiavimo greitis, lenkdama automobilį „Mercedes Benz E20“, neįsitikino, kad lenkimui būtina kelio atkarpa yra laisva, atsiradus priešpriešiais važiuojančiam automobiliui, baigdama lenkimo manevrą ir grįždama į savo eismo juostą kliudė lenkiamą automobilį, jį apgadino, nesuvaldė vairuojamo automobilio „BMW525“, kuris nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Įvykio metu susižeidė pati įvykį sukėlusi jauna vairuotoja, jai suteikta medikų pagalba.

17.24 val., Panevėžyje, Klaipėdos ir Vakarinės g. sankryžoje, 50-metė motris, vairuodama automobilį „Toyota Corola”, sankryžoje sukdama į dešinę, nepraleido per reguliuojamą pėsčiųjų perėją degant žaliam šviesoforo signalui ėjusios 59 m. pėsčiosios, ir ją partrenkė. Po suteiktos medikų pagalbos, moteris gydoma namuose.

Vakare, 18.08 val., Kaune, Kalniečių g., automobilį „Crysler“ vairavęs neblaivus 49 m. vyras, nesuvaldė automobilio, kuris įvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su automobiliu „Seat“. Laimei, įvykio metu žmonės sužeisti nebuvo, automobilį sukėlusiam vairuotojui nustatytas 2,06 prom.,girtumas, vyrui gresia baudžiamoji atsakomybė.

19.11 val., Marijampolėje, Mokolų–Vilkaviškio–Tarpučių g. šviesoforu reguliuojamoje sankryžoje, 24 m. vaikinas, vairuodamas automobilį „Audi A4“, įvažiavo į sankryžą degant draudžiamam (raudonam) šviesoforo signalui ir susidūrė su automobiliu „Opel Vectra“, kurį vairavo 28 m. moteris. Eismo įvykio metu abu vairuotojai buvo sužeisti ir dėl patirtų sužalojimų paguldyti į ligoninę.

19.56 val., Elektrėnų sav., Gilučių k., 18-metis vaikinas tamsiame ir slidžiame kelyje nesuvaldė vairuojamo automobilio „VW Passat“, kuris nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Vairavimo stažo neturintis vaikinas, pirminiais duomenimis, važiavęs neužsisegęs saugos diržo, iškrito pro langą ir patyrė daugybinius sužalojimus, kaklo slankstelio ir šonkaulio lūžius, dėl kurių gydomas ligoninėje, taip pat buvo sužeista ir dėl galvos traumos į medikus kreipėsi kartu važiavusi 18-metė mergina.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus