Ketvirtadienį tragiškai žuvo vairuotojas, partrenkta policijos pareigūnė

Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, ketvirtadienį, kovo 22 d., šalies keliuose įvyko 12 eismo įvykių, kuriuose nukentėjo 13 žmonių. Vieno tragiško eismo įvykio metu žuvo 56 metų vairuotojas.

Policija užregistravo 37 techninius eismo įvykius, vieną eismo įvykį sukėlė neblaivus vairuotojas. Pareigūnai per parą nustatė 12 neblaivių vairuotojų, 2 iš jų girtumas buvo didesnis, kaip 1,5 promilės.

20.12 val., Radviliškio r., kelyje Jonava–Kėdainiai–Šeduva, Baisogalos sen., Komariškių k., 42 m. vairuotojas vežė medieną sunkvežimiu ,,Volvo FH16“, kai nuo miškavežio atsikabino priekaba, kurioje buvo pakrauti rąstai, kuri įriedėjo į priešingą eismo juostą ir susidūrė su atvažiuojančiu automobiliu „Chrysler Voyager“, kurį vairavo 56 m. vyras.

Eismo įvykio metu žuvo automobilio „Chrysler Voyager“ vairuotojas bei sužalota kartu važiavusi 54 m. keleivė, kuri dėl sužalojimų paguldyta į ligoninę.

Ketvirtadienio ryte, 7.20 val., kelio „Via Baltica“ atkarpoje Kaunas–Marijampolė–Suvalkai, 57 m. moteris, vairavusi automobilį „VW New Beetle“ neatsižvelgė į slidžią kelio dangą, nepasirinko suagaus važiavimo greičio ir atsitrenkė į priekyje stabdžiusį automobilį „Ford Transit“ ir nuo smūgio įvažiavo į priešpriešinę eismo juostą, kurioje susidūrė su krovininiu vilkiku „Mercedes Benz“.

Dėl eismo įvykio kelias buvo laikinai uždarytas, susidarė automobilių grūstis. Įvykio metu sužalojimus patyrusi „VW New Beetle“ vairuotoja gydoma ambulatoriškai.

Popietę, 14.55 val., Šiauliuose, Dubijos ir Žemaitės g. sankryžoje, susidūrus dviem automobiliams, į įvykio vietą buvo iškviesta policija. Pareigūnams registruojant įvykį sankryžoje, pravažiuojantis automobilis „Opel Zafira“, vairuojamas 64 m. vyro, partrenkė ir sužalojo eismo įvykio vietoje dirbusią uniformuotą Šiaulių apskr. VPK Kelių policijos tarnybos pareigūnę, kuri dėl patirtų sužalojimų gydoma ambulatoriškai.

Darbo dienos pabaigoje, 17.33 val., Kėdainių r., krašto kelyje Kėdainiai–Šėta–Ukmergė, 40 m. moteris vairavusi automobilį „Ford Transit“, neatsižvelgė į kelio būklę ir nepasirinkusi saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė automobilio, kuris nuvažiavo nuo kelio į griovį.

Eismo įvykio metu buvo sužeisti automobilyje vežami du vaikai, 1,5 metų ir 5 metų berniukai. Vaikai dėl sužalojimų buvo paguldyti į ligoninę patikrinimui, tačiau laimei, rimtų sužalojimų nepatyrė.

Vakare, 22.10 val. Biržuose, Saločių g., nuo kelio nuvažiavo ir į medį atsitrenkė automobilis „VW Golf“, kurį vairavo neblaivus 22 m. jaunuolis. Po susidūrimo vairuotojas iš eismo įvykio vietos paspruko, palikęs sužeistą, taip pat neblaivų keleivį ir kartu važiavusią 20 metų merginą.

Sužeistas 22 m. keleivis dėl sužalojimų buvo paguldytas į ligoninę. Policija sulaikė neblaivų vairuotoją, jam nustatytas 0,58 prom. girtumas. Jaunuolis sulaikytas ir uždarytas į policijos areštinę.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus