Ketvirtadienio eismo įvykiuose sužeista 15 žmonių

Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, balandžio 19 d., ketvirtadienį, šalies keliuose įvyko 13 eismo įvykių, kuriuose buvo sužeista 15 žmonių, tarp kurių – 5 nepilnamečiai. Sužeisti du paaugliai, vairavę mopedus, dviratį vairavusi mergaitė ir du nepilnamečiai pėstieji.

Policija užregistravo 52 techninius eismo įvykius, kuriuose žmonės nenukentėjo, vieną eismo įvykį sukėlė neblaivus vairuotojas. Per parą pareigūnai nustatė 17 neblaivių vairuotojų, 9 iš jų girtumas viršijo 1,5 promilės. Nustatyta 17 asmenų, vairavusių, neturint tam teisės, 22 neblaivūs dviratininkai.

Ryte, 8.10 val., Vilniuje, Dunojaus g., 31 m. moteris, vairuodama automobilį „Škoda Octavia“, išvažiuodama iš šalutinio kelio, nepraleido ir susidūrė su pagrindiniu keliu važiavusiu automobiliu „Hyunday Matrix“, vairuojamu 26 m. moters. Susidūrimo metu abi vairuotojos buvo sužeistos ir gydomos ambulatoriškai.

Popietę, 13.27 val., Šiauliuose, Vilniaus g., 68 m. moteris, vairuodama automobilį „Opel Astra“, partrenkė per pėsčiųjų perėją ėjusią 14-metę paauglę, kuri dėl patirtų sužalojimų paguldyta į ligoninę.

16.55 val., Utenos r. Leliūnų sen. Norkūnų k., 8 m. berniukas, vairuodamas neregistruotą vaikišką krosinį motociklą, lygiareikšmių kelių sankryžoje, nepraleido iš dešinės pusės važiuojančio automobilio „VW Passat“, ir į jį atsitrenkė. Nepilnametis dėl smegenų sutrenkimo, stebėjimui paguldytas į ligoninę.

Darbo dienos pabaigoje, 17.48 val. Vilniuje, Mokyklos g., 11-metė mergaitė, vairuodama dviratį, išvažiavo iš kiemo į gatvę ir susidūrė su gatve važiavusiu automobiliu „Citroen C5“. Dviratį vairavusi nepilnametė dėl traumų paguldyta į vaikų ligoninę.

18.36 val., Vilniuje, Vasario 16-osios g., iš kiemo (arkos) išvažiuodamas automobilis „Mazda 6“, vairuojamas 27 m. moters,susidūrė su šaligatviu važiavusiu dviračiuį. Įvykio metu sužeistas 29 m. dviratininkas, jis gydomas ambulatoriškai.

Vakare, 20.30 val. Alytuje, 21 m. vaikinas, vairuodamas automobilį „BMW 320“ įvažiavo į Naujosios– Jotvingių˜–Tvirtovės–Rūtų gatvių sankryžą degant draudžiamam šviesoforo signalui ir trenkėsi į važiavusį per sankryžą degant žaliam šviesoforo signalui automobilį „Opel Astra“, kurį vairavo 18-metis vaikinas. Eismo įvykio metu nukentėjo 22 m. „BMW“ automobilio keleivė, kuri dėl sužalojimų gydoma ambulatoriškai.

21.05 val. Vilniuje, Nemenčinės pl., 25 m. mergina, vairuodama automobilį „VW Golf Plus“, nepasirinko saugaus važiavimo greičio ir nesuvaldžiusi automobilio, atsitrenkė į kelio atitvarus. Dėl sužalojimų vairuotoja gydoma ambulatoriškai.

Lietuvos kelių policijos tarnyba primena, kad saugaus ir leistino greičio nesilaikymas vairuojant, nepasirinktas tinkamas važiavimo greitis dažnai įtakoja skaudžias eismo įvykių pasekmes. Linkime saugiai pasiekti kiekvieną kelionės tikslą.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus