Ketvirtadienio eismo įvykiuose sužeisti 5 žmonės

Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, ketvirtadienį, kovo 29 d., šalies keliuose įvyko 3 eismo įvykiai, kuriuose buvo sužeisti 5 žmonės. Policija užregistravo 48 techninius eismo įvykius, 2 eismo įvykius sukėlė neblaivūs vairuotojai.

Per parą pareigūnai nustatė 8 neblaivius vairuotojus, 5 iš jų girtumas viršijo 1,5 promilės. Išaiškinta 18 atvejų, kai automobilius vairavo tam teisės neturintys vairuotojai, ir 2 chuliganiško vairavimo atvejai. Nustatyti 174 pėsčiųjų ir dviračių vairuotojų pažeidimai.

Popietę, 14.13 val., Joniškio r., Žagarės sen., Stungių k., krašto kelyje Joniškis–Žagarė–Naujoji Akmenė, 67 m. vyras, vairuodamas automobilį „VW Golf“, išvažiavo iš šalutinio kelio į pagrindinį ir nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio „VW Sharan“. Susidūrus dviem automobiliams, buvo sužeistas automobilį „VW Sharan“ vairavęs 55 m. vyras, jis gydomas ambulatoriškai.

14.38 val., Kaune, Savanorių pr., troleibusą vairavęs 59 m. vairuotojas staigiai stabdė, todėl nukrito ir susižalojo trys troleibuse važiavusios keleivės. Dėl daugybinių sužalojimų į ligoninę buvo pristatyta 78 m. moterys, kelio traumą patyrė 75 m. moterys, dėl raktikaulio traumos į ligoninę pristatyta 63 m. moteris. Dėl įvykio pradėta administracinė teisena.

Vakare, 21.09 val., Vilniuje, Kirtimų g., kelyje nuo Vaidotų Pagirių link, 34 m. vyras, neturėdamas teisės vairuoti, neblaivu vairavo automobilį „VW Passat“, kurio nesuvaldė, nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Įvykio metu buvo sužeistas taip pat neblaivus keleivis, jam nustatytas vidutinis girtumas. Įvykį sukėlusiam neblaiviam vairuotojui nustatytas sunkus, 2,78 promilės girtumas, vyras buvo sulaikytas.

Gerbiamieji eismo dalyviai, kviečiame visus ramiai ir atsakingai sutikti šventinį Velykų savaitgalį. Atminkite, kad alkoholio vartojimas negali būti derinamas su dalyvavimu eisme, o išsiblaškymas ir skubėjimas neprisideda prie saugios eismo aplinkos.

Šv. Velykų proga linkime taikių ir ramių kelionių.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus