Kritinė para greičio mėgėjams – dalis vairuotojų jau prarado teisę vairuoti

Trečiadienį Lietuvos Kelių policija ėmėsi specialiosios prevencinės priemonės – visoje šalyje stebėjo, ar vairuotojai neviršija leistino greičio.

Deja, bet jau rytinio reido metu atsirado ne vienas vairuotojas, kuris dėl greičio „padžiovė“ teises.

50 – tiek greitį mėgstančių vairuotojų vos per kelias valandas įkliuvo Kelių policijai, kai vyko rytinis reidas Laisvės pr., prie Pasakų parko.

Vienas vairuotojas per miestą skriejo net 157 km/val. greičiu, kai leidžiamas – 90 km/val. greitis. Šis vairuotojas teises pamirš ilgam.

Kiti vairuotojai nors ir nelėkė taip greitai, bet užtektinai, kad užsidirbtų pinigines baudas.

Pastebėta, kad daugelis vairuotojų leistiną greitį viršija 10-20 km/val. Už tokį greičio viršijimą gresia 30-90 eurų bauda.

Kone visi vairuotojai, lyg susitarę, teigė, kad viršija greitį, nes skuba.

Tiesa, atsirado ir tiesmukiškų vairuotojų, kurie atsakė tiesiai šviesiai, kad neskuba niekur, o juda tokiu pačiu greičiu kartu su srautu.

„Važiuojame kaip visi, pagal eismą. Visi taip pat važiuojame ir nieko, ką jau čia padarysi. Sustabdė ne pirmą ir nepaskutinį kartą, nes kitaip neįmanoma – užsignalintų kiti“, – nevyniojo į vatą BMW vairuotojas.

Jis greitį viršijo 38 km/val. ir už tai teks sumokėti 120-170 eurų baudą.

Vairuotojų portalas „autobanas.lt“ primena, kad speciali policijos prevencinė priemonė tęsis iki sekmadienio: sustiprinta prevencinė greičio kontrolės priemonė vyks balandžio 1–7 dienomis (pirmadienį–sekmadienį).

Lietuvos kelių policijos pareigūnai įspėja:

„vairuotojai, elkitės atsakingai, važiuokite tik saugiu greičiu. Saugų eismą ir aplinką mums visiems galime sukurti tik bendromis pastangomis“.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus