LAT atmetė V. Molio ieškinį – buvęs „Automagistralės“ vadovas atleistas teisėtai

Penktadienį priimtas kasacinio teismo sprendimas palikti nepakeistą Vilniaus apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjų kolegijos nutartį dėl Vladislovo Molio kreipimosi į teismą pripažinti jo atleidimą iš VĮ „Automagistralė“ direktoriaus pareigų neteisėtu, grąžinti į darbą ir priteisti vidutinį darbo užmokestį už priverstinės pravaikštos laiką bei bylinėjimosi išlaidų atlyginimą.

Kasacinis teismas pripažino, kad skundas dėl darbo sutarties neteisėto nutraukimo, prašymas grąžinti į darbą ir priteisti su darbo santykiais susijusias išmokas, dalyvaujant trečiajam asmeniui Lietuvos automobilių kelių direkcijai prie Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos, neteisėtas.

Lietuvos Aukščiausiojo Teismo priimtas nutarimas, kad V. Molis netinkamai vykdė savo pareigas, teisėtai buvo atšauktas iš direktoriaus pareigų dėl prarasto pasitikėjimo, nelojalumo darbdaviui ir jo atleidimui taikomas teisinis pagrindas buvo pritaikytas teisingai.

Vilniaus apygardos teisme nagrinėjama dar viena civilinė byla dėl žalos atlyginimo. Šioje byloje ieškovas „Kelių priežiūra“ prašo priteisti žalos atlyginimą iš V. Molio.

Laikomės įsitikinimų, kad įmonės resursai negali būti naudojami asmeninėms reikmėms, todėl norime, kad būtų prisiimta atsakomybė už pažeidimus.

Siekiame, kad būtų atlyginti valstybei padaryti nuostoliai ir užtikrinama skaidri veikla, kas yra vienas iš prioritetinių kelių priežiūros reformos tikslų.

Mums keliami aukšti skaidrumo tikslai, siekiame nulinės tolerancijos korupcijai.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus