Laukia sunki diena – eismo sąlygas sunkins snygis

„Eismo sąlygas sunkina snygis! Vairuokite atsargiai!“, – perspėja kelininkai.

Dėl snygio vakarų, šiaurės vakarų ir pietvakarių Lietuvoje valstybinės reikšmės kelių dangos padengtos sniego sluoksniu, slidžios.

Naujausia kelininkų informacija teigia, kad didžiojoje šalies dalyje dėl snygio valstybinės reikšmės kelių dangos padengtos plonu sniego sluoksniu, slidžios.

Rytų ir pietų Lietuvoje pagrindiniai keliai su sniego provėžomis, tačiau mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai išlieka padengti prispausto sniego sluoksniu, slidūs.

Likusioje šalies dalyje pagrindinių kelių dangos su sniego provėžomis, tačiau mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai išlieka padengti prispausto sniego sluoksniu, slidūs.

Visoje šalyje dirba kelių priežiūros mechanizmai, tačiau vairuotojų prašome atsižvelgti į meteorologines sąlygas ir kelio dangos būklę bei pasirinkti saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį ir nedaryti staigių manevrų.

Kelininkai pateikė vaizdo medžiagą, kaip sningant per 15 minučių kelio dangos būklė gali pasikeisti ženkliai.

Nuotraukose matyti kelias Nr. A1 Vilnius – Kaunas – Klaipėda (303 km Klaipėdos KOSIS, 2019-01-26). Eismo judėjimas gana intensyvus ~175 automobilių/15min.

Oro temperatūra nuo 4 iki 8 laipsnių šalčio

Dieną eismo sąlygas sunkins snygis! Būkite budrūs!

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis dieną daug kur pasnigs, pustys.

Aukščiausia oro temperatūra nuo 2 iki 7 laipsnių šalčio, vakariniuose šalies rajonuose iki 0 laipsnių.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus