Laukiniai žvėrys sukėlė chaosą keliuose – sužeisti du žmonės

Pirminiais duomenimis, rugpjūčio 28 d. (antradienį), mūsų šalies keliuose įvyko 11 eismo įvykių, kuriuose buvo sužeista 14 žmonių. Tarp sužeistųjų įvykiuose – trys nepilnamečiai automobilių keleiviai. Per parą pareigūnai užregistravo 43 eismo įvykius, kuriuose žmonės nenukentėjo.

  • Ryte, 6.05 val., Alytaus r., krašto kelyje Trakai–Rūdiškės–Alytus, į kelią įbėgus laukiniam gyvūnui – stirnai, 45 metų moteris nesuvaldė vairuojamo automobilio„Audi A3“, kuris nuvažiavo nuo kelio į griovį ir įstrigo krūmuose. Įvykio metu nukentėjusi vairuotoja buvo pristatyta į ligoninę.
  • 12.50 val. Tauragės r., kelyje Ryga–Šiauliai–Tauragė–Kaliningradas, 48 metų vyras vairavo Lietuvoje neįregistruotą automobilį „Toyota Avensis“, išvažiuodamas iš šalia kelio esančios aikštelės, nepraleido dviračiu taku, dviračiu važiavusios 49 metų moters. Automobiliui ir dviračiui susidūrus, dviratininkė buvo sužeista.
  • 13.35 val. Kauno r., magistraliniame kelyje Panevėžys–Aristava–Sitkūnai, automobilį „Renault Laguna“ vairavusi 71 metų moteris, bandė apsisukti ne nuo važiuojamos dalies, skirtos važiuoti ta kryptimi, kairiojo krašto, ir susidūrė su iš galo ta pačia kryptimi važiavusiu automobiliu „Volvo XC90“. Įvykį sukėlusi vairuotoja buvo sužeista ir pristatyta į ligoninę.
  • 16.15 val. Kaune, A. Juozapavičiaus prospekte, iš kiemo išvažiuojantis automobilis „Opel Astra“, vairuojamas 47 metų vyro, nepraleido per nereguliuojamą pėsčiųjų perėją ėjusios 74 metų pėsčiosios ir ją partrenkė. Sužeistoji gydoma ambulatoriškai.
  • 13.00 val., Klaipėdos r., Jakų kaime, stovėjimo aikštelėje prie parduotuvės, neblaivus 57 metų vyras, vairuodamas automobilį „VW Passat“, atsitrenkė į automobilį „BMW“ ir bandė pasprukti, tačiau buvo sulaikytas pilietiškų įvykio liudininkų. Atvykę pareigūnai vairuotojui nustatė 2,14 prom. girtumą. Automobilį uždarius į saugomą aikštelę, jame buvęs šuo buvo nuvežtas į šeimininko gyvenamąją vietą. Pats pusamžis vairuotojas buvo uždarytas į areštinę.
  • 16.30 val., Varėnos r., Matuizų sen., kelyje Krūminiai–Paversekis, 18-metis vaikinas, vairuodamas automobilį „VW Golf“, kelio vingyje, nepasirinkęs saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė automobilio, kuris nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į pakelės medį. Įvykio metu susižeidė jaunas vairuotojas ir kartu važiavę du nepilnamečiai keleiviai – 17-metė mergina, kuri dėl sužalojimų paguldyta į ligoninę, ir 15-metis vaikinas.
  • 17.13 val., Vilniaus raj., Nemenčinės sen., kelyje Vilnius–Švenčionys–Ignalina–Zarasai, 45 metų vyras, vairuodamas automobilį „VW Passat“, atsitrenkė į priekyje sustojusį automobilį „Audi A3“, kurį vairavo 22 metų mergina ir kliudė priešinga kryptimi važiavusį automobilį „Škoda Octavia“, kurį vairavo 28 metų Lenkijos pilietis. Trijų automobilių susidūrimo metu susižalojo automobilyje „Škoda Octavia“ važiavusios 23 ir 22 metų keleivės.
  • 20.17 val., Lazdijų r., krašto kelyje Alytus–Seirijai–Lazdijai, automobilį „Ford Focus“ vairavęs 37 metų Didžiosios Britanijos pilietis buvo neatsargus, nepasirinko saugaus važiavimo greičio ir atsitrenkė į netikėtai į kelią įbėgusį laukinį gyvūną (briedį). Įvykio metu buvo sužeistas automobilio vairuotojas, kartu važiavusios keleivės – 31-erių metų moteris, 8 metų ir 3 metų mergaitės nenukentėjo.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus