Liepos 1-ąją keliuose sužeisti pėstieji, apverstas traktorius

Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, liepos 1-ają mūsų šalies keliuose užregistruoti 76 eismo įvykiai, 10-ties įvykių metu buvo sužeista 11 žmonių.

9.00 val Kauno r. Akademijos m. Universiteto gatve nuo Noreikiškių važiavęs automobilis „Honda Civic“, vairuojamas 27 m. moters, suko į kairę į įvažiavimą į kiemus ir susidūrė su priešpriešiais tiesiai važiavusiu motociklu „Suzuki“, vairuojamu 43 m. vyro.

Dėl daugybinių sužalojimų motociklo vairuotojas gydomas ligoninėje.

10.54 val., Tauragėje, S. Dariaus ir S. Girėno g., 67 m. vyras, vairavęs automobilį „Hyundai Tucson“, sukdamas iš automobilių stovėjimo aikštelės, nepraleido dviračių taku važiavusios 72 m. dviratininkės ir su ja susidūrė. Sužeista dviračio vairuotoja buvo paguldyta į ligoninę.

12.19 val. Vilniuje, Telšių gatvėje ties S. Dariaus ir S. Girėno gatve, 39 m. vyras automobiliu „Audi A6“, važiuodamas atbulas iš stovėjimo vietos, partrenkė kelio važiuojamąja dalimi įėjusią 75 m. pėsčiąją, kuri dėl patirtų sužalojimų paguldyta į ligoninę.

13.09 val., magistraliniame kelyje Vilnius–Varėna–Gardinas, Paluknio k., automobilį „Toyotra Prius“ vairavęs 46 m. Ukrainos pil., neleistinoje vietoje kirto ištisinę kelio ženklinimo liniją, lenkdamas traktorių įvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su į kairę sukančiu traktoriumi.

Įvykio metu traktorius apvirto, jį vairavęs 55 m. vyras buvo sužeistas ir dėl stuburo lūžių paguldytas į ligoninę.

16.48 val., Panevėžyje, Liepų al.–Vilties g. nereguliuojamoje sankryžoje, 32 m. moteris, vairuodama automobilį „Fiat Stilo“, važiuodama šalutiniu keliu tiesiai, nepraleido pagrindiniu keliu tiesiai važiavusio automobilio „Mercedes Benz“, kurį vairavo 21 m. vyras, ir su juo susidūrė.

Po susidūrimo automobilis „Fiat Stilo“ atsitrenkė į elektros stulpą, šio automobilio vairuotoja buvo sužeista ir paguldyta į ligoninės reanimacijos skyrių.

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad vasaros sezono metu bus sustiprinta į vasaros koncertus ir festivalius automobiliais vykstančių vairuotojų kontrolė.

Pareigūnai tikrins vairuotojų blaivumą ir apsvaigimą nuo narkotinių medžiagų, sieks išaiškinti chuliganiškai, pavojingai vairuojančius, teisės vairuoti neturinčius asmenis.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus