Liepos 9-oji – eismo įvykiai dėl neatsargumo ir neatidumo

Antradienį, liepos 9 d., šalies keliuose įvyko, pirminiais duomenimis, 10 eismo įvykių, kuriuose nukentėjo žmonės. Sužeista 11 eismo dalyvių, vienas jų – mažametis pėsčiasis.

Kaune, pirminiais duomenimis, 4-iuose įvykiuose nukentėjo 4 žmonės, Vilniuje – 3. Per parą užregistruoti 52 eismo įvykiai.

Pradėti 8 ikiteisminiai tyrimai dėl vairuotojų padarytų nusikalstamų veikų, t. y. transporto priemonių vairavimo apsvaigus nuo alkoholio, kai nustatytas daugiau nei 1,5 promilės girtumas.

Apie pusę dešimtos ryto Ukmergės rajone, Skominų kaimo teritorijoje, magistraliniame kelyje A2 Vilnius–Panevėžys, saugaus važiavimo greičio nepasirinko automobilį „Audi Q5“ vairavusi 25 metų mergina.

Tiesiame ruože nesuvaldytas automobilis kliudė signalinį kelio stulpelį, nuvažiavo nuo kelio, atsitrenkė į tinklinę tvorą nuo laukinių gyvūnų ir apvirto. Vairuotoja ir 34 metų keleivė paguldytos į ligoninę.

Prieš devintą ryto Vilniuje, Pašilaičiuose, Laisvės prospekto ir J. Baltrušaičio gatvėje, reguliuojamoje šviesoforu, dviračiu važiavusį 34 metų vyrą, Prancūzijos Respublikos pilietį, pirminiais duomenimis, kliudė transporto priemonė ir nuvažiavo.

Nukentėjęs užsienietis (galvos smegenų sukrėtimas, sumušta ranka) nuvežtas į ligoninę.

Prieš vienuoliktą ryto gautas pranešimas, kad Vilniuje, Šnipiškėse, Konstitucijos prospekte, šaligatviu einantį vyrą (su žoliapjove rankose), jam žengus į šoną, į jį atsitrenkė elektriniu paspirtuku važiavęs asmuo.

Iš įvykio vietos jis nuvažiavo. Nukentėjo 63 metų vyras, Baltarusijos Respublikos pilietis, ligoninėje jam suteikta būtinoji pagalba.

Apie pusę penkių po pietų sostinėje, Lazdynuose, Architektų gatvėje, dviračių taku elektriniu paspirtuku važiavo 40 metų moteris.

Pirminiais duomenimis, į dviračių taką įėjo dvi nepilnametės (11 ir 13 metų), dėl to moteris, vengdama susidūrimo, stabdė, nesuvaldė paspirtuko ir apvirto. Nukentėjusi moteris (galvos smegenų sukrėtimas) paguldyta į ligoninę.

Apie pusę dešimtos ryto Kaune, M. Gimbutienės gatvėje, automobilių stovėjimo aikštelėje, atbulas važiuodamas „Opel“ markės automobilis, vairuojamas 60 metų vyro, parbloškė pėsčiąją. 85 metų moteris, Rusijos Federacijos pilietė, patyrė kojos lūžį, ji paguldyta į ligoninę.

Prieš pirmą po pietų Kaune, Šilupio gatvėje, tiesiame ruože, nuo kelio nuvažiavo ir apvirto automobilis „Opel Zafira“. Nukentėjo 56 metų vairuotojas.

Kaune (13 val.), A. Mickevičiaus ir Kęstučio gatvių sankryžoje, miesto maršrutinio autobuso „Solaris“ 55 metų vairuotojui priverstinai stabdant, salone pargriuvo keleivė. 80 metų moteris patyrė kojos lūžį, ji paguldyta į ligoninę.

Beveik tuo pat metu (13.10 val.) Kaune, A. Juozapavičiaus prospekte, motociklu „Triumph“ važiavęs 33 metų vyras, galbūt atsiradus kliūčiai kelyje, jo nesuvaldė ir virto. Vairuotojas nuvežtas į ligoninę.

Popietę (14 val.) Jonavoje, Prezidento gatvėje, iš už stovinčio automobilio į važiuojamąją kelio dalį įbėgusio mažamečio nepastebėjo taksi automobilio „VW Sharan“, sukusio į dešinę, 45 metų vairuotojas ir jį kliudė. Nukentėjęs 6 metų berniukas išvežtas į Kauno klinikas.

Vakare (apie 20.25 val.) Alytuje, Raudonkalnio gatvėje, lyjant, vairuojamo automobilio „BMW 530“ nesuvaldė 26 metų vaikinas.

Posūkyje automobilis įvažiavo į priešpriešinio eismo juostą, kur susidūrė su 37-erių moters vairuojamu „Toyota Avensis“. Nukentėjo ir į ligoninę nuvežta šio automobilio 46 metų keleivė.

Naujienos iš interneto

Komentuoti

Skaityti komentarus